شما این‌جا هستید
لوله کش 

لوله بازکنی -

آموزش نحوه اجرای لوله کشی موتورخانه ساختمان

پس از استقرار اجزای متفاوت موتورخانه ساختمان , حتمی است با کانال ای از لوله ها و اتصالات و بقیه امکانات مرتبط با لوله کشی , رابطه فی مابین آنان را برقرار کرد . درین مقاله طریق اجرای لوله کشی موتورخانه ساختمان را در قالب یک روند یک سری سطح ای سرویس شما دوستان ارائه می شود .

در مقاله ای به عنوان اجرای لوله کشی موتورخانه ساختمان ضمن معرفی اجزای سیستم لوله کشی , به ابلاغ تذکراتی درباره ی اجرای این سیستم پرداخته شد که مطالعه آن خالی از لطف نیست . لوله کش

با رعایت راهبرد های نصب و استقرار دیگ چدنى موتورخانه , آن را بر روى فونداسیون قرار دهید .
مطالعه مقاله ها بده بستان دیگ و پره های موتورخانه وچک لیست ایمنی دیگ بخار میتواند داده ها خیر در این باره در اختیار شما دوستان خوب قرار دهد .

مرجع دوجداره آب گرم را با دقت به فرمان کار مرتبط با آن , در محل در حیث گرفته شده نصب فرمائید .
برای کسب داده ها بیشتر دراین باره سفارش می‌کنیم محرمانه به مقاله‌ها مرجع دوجداره آب گرم , منشا کویلی آب گرم و تعمیر و بده بستان منشاء گالوانیزه بزنید!

بعداز ساخت یک شالوده مطلوب از نبشى فلزی , مبداء انبساط گشوده را در بالاترین نقطه سیستم لوله کشی موتورخانه قرار دهید .
مطالبی دارای ارتباط در مقاله‌ها طریقه نصب مرجع انبساط بسته و تعمیر و ردوبدل مبداء گالوانیزه برای مطالعه خواننده گان گرامی تیتر شده‌است .

براى ادامه کار , یعنى لوله کشى ارتباطى در بین دستگاه ها با اعتنا به مورد ها بالا , همراه با رعایت قوانین فنى و زیبایى ظواهر کار , حتمی است تجسم فضایى ( فضابندى ) در چارچوب محیط موتورخانه را در حیث بگیرید و به مشورت کردن و تبادل حیث با یکدیگر ( تیم کار ) بپردازید . می بایست اعتنا نمایید که لوله ها در فضای موتورخانه در یک مکان تجمع نداشته باشند . طول کارگذاری لوله ها در فضاى موتورخانه به طریقى که که سبب سرگیری , سرترسی و یا این که اشغال فضاهاى مورد احتیاج آتى شود , نباشد .
براى اجرای لوله کشى موتورخانه میتوانید از فلنج لوله رفت دیگ آغاز نمایید و از این روش به کلکتور رفت برسید . آن‌گاه در کنار کلکتور رفت , مبادرت به نصب کلکتور بازگشت نمائید ( شکل2 ) . بعد , شیرفلکه هاى موردنیاز لوله کشی را روى کلکتورها نصب کنید و بعداز انشعاب گیرى , از نصیب زیرین کلکتور رجوع , با اعتنا به شیرآلات موردنیاز , پمپ سیرکولاتور و مدار بای پاس آن را به فلنج رجوع و برگشت دیگ نصب فرمایید ( شکل2 ) .
بعضی از کارها مرتبط با تعمیر و ردوبدل شیر فلکه ها , در مقاله ای با تیتر بده بستان شیرفلکه موتورخانه در دست است . رفع بوی بد فاضلاب امام خمینی مشهد فوری

دقت :

اعتنا فرمائید که لوله ها و شیرفلکه , در فضاى موتورخانه معمولا به طور افقى یا این که عمودى جنبش می نماید , به این ترتیب اضطراری است توجه کافی را در مرحله و یا این که شاقولى بودن مونتاژ آنان داشته باشید .

لوله رفت و بازگشت مبداء دوجداره آب گرم را از روى شیرفلکه کلکتورها وصل و بعد , لوله ارتباطى در بین لوله هاى رادیاتور و شیرفلکه رفت و رجوع و برگشت کلکتور را به یکدیگر دارای ربط نمائید . اکنون مبادرت به وصل کردن لوله هاى رفت و رجوع و برگشت مبداء انبساط از موتورخانه به مکان های مرتبط با خویش و در پشت بام به بوشن هاى منشا انبساط فرمایید .
درین سطح , لوله کشى آب سرد ورودى ( اصلى ) به موتورخانه را بوسیله لوله فولادی گالوانیزه به منشاء دوجداره آب گرم و منشاء انبساط وصل فرمائید و همینطور یکی شیر برداشت را در موتورخانه برای شست و شو در لحاظ داشته باشید ( با رعایت قانون ها فنى و به کارگیری از شیرآلات و وصل کننده هاى مرتبط با آنان ) . بعد از آن , لوله کشی آب گرم مصرفى ساختمان را به نصیب فوقانی منشا دوجداره آب گرم وصل نمائید . همینطور اتصال لوله رجوع آب گرم مصرفی به بوشن مخزن آب گرم را ( در مکان خویش و همراه با یک دستگاه پمپ سیرکولاتور و شیرآلات و اتصالات ما یحتاج آن ) طورى برقرار فرمایید که آب را از سوی ساختمان به طرف مخزن آبگرم پمپ نماید .

جاهایی از لوله کشى و دستگاه هایى را , که نیاز به نصب شیرهاى تخلیه آب , تخلیه هوا ( ایر ونت ) و یا این که در اختیار گرفتن کننده و نشان دهنده دارا هستند , می بایست تنظیم کرده و در جاى مطلوب خویش نصب نمائید .
براى آزمایش درستی کارکرد لوله کشى و دستگاه هاى نصب شده در موتورخانه , ابتدا شیرفلکه ورودى آب سرد به مخزن آب گرم را گشوده فرمایید تا از لبریز شدن آن مطمئن گردید . بعد از آن , شیرفلکه مرجع انبساط را بازکنید ( در آستانه کار , خوبتر است تمامی شیرفلکه هاى روى کلکتورها را ببندید ) و چشم به راه بمانید توسط لوله بازگشت , آب سرد ورودى از منشا انبساط , به دیگ ریخته شود تا منشاء انبساط مالامال شود . بعد از آن به ترتیب شیرفلکه هاى رفت و بازگشت منشا آب گرم و رادیاتورها را از روى کلکتور گشوده نمائید و پس از مالامال شدن سیستم از آب , مبادرت به هواگیرى آن ها از محل هاى پیش بینى شده فرمایید . در حین آغاز پرکردن سیستم از آب , حتما کسانی دیگر , به آن کار چک دائمی داشته باشند تا در صورتی دستگاه و یا این که لوله و وصل کننده , دارنده نشتی باشند , سریعا آب سرد ورودى جدا شود و محلی که نقص‌ دارااست , تخلیه و ترمیم گردد و بعد از آن , با تغذیه مجدد سیستم از آب , عمل ادامه یابد . در صورت 2 نقشه مثال اى از لوله کشى ارتباطی فی مابین اجزای متعدد موتورخانه حرارت مرکزى نشان داده شده‌است .
تابلو برق موتورخانه ساختمان را در مکانی مطلوب نصب فرمایید و پروسه سیم کشى یا این که کابل کشی آن را مطابق صورت پایین اجرا نمایید .

کارها مرتبط با عایقکاری لوله ها , قسمتی از اجرای لوله کشی ساختمان است که پیشنهاد میکنیم دراین مورد مقاله عایق کاری حرارتی لوله های موتورخانه را مطالعه فرمائید .
در‌این متن , با شیوه اجرایی لوله کشی موتورخانه ساختمان آشنا شدید . برای انجام کارها مرتبط با لوله کشی موتورخانه ساختمان خویش و یا این که تعمیر , ردوبدل و مراقبت از آن , با ما تماس حاصل نمایید تا همیاران واحد فنی , بعد از بازدید نخستین بدون پول از محل ساختمان شما , کلیه کارها مرتبط با لوله کشی را برای شما دوستان انجام دهند . لوله بازکنی وحدت اسلامی

لوله کشی در سوهانک شمال تهران

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس