شما این‌جا هستید
استفاده بهینه از لجن حاصل از فاضلاب تاسیسات تخلیه و لایروبی و حفر چاه تشخیص ترکیدگی لوله چاه بازکنی حفر چاه رفع بوی بد فاضلاب لایروبی چاه لوله کشی لوله کشی آب و نصب شیرآلات 

لوله بازکنی -

استفاده بهینه از لجن حاصل از فاضلاب

به کار گیری لجن فاضلاب

بعد از مکش فاضلاب داخل چاه و تخلیه چاه لایه ای از مواد زائد و لجن روی دیواره و کف چاه به چشم می‌خورد که متشکل از فضولات و فاضلاب است . این مواد بعد از مدتهای طولانی داخل چاه باقی‌مانده اند و سبب ساز تولید رسوب روی دیواره چاه . معمولا بعد از تخلیه چاه وارد چاه می شود و این رسوب ها را می تراشد . تراش چاه , لایروبی و کف تراشی چاه و تطهیر دیوارههای چاه با اهمیت و ضروری بعداز تخلیه چاه می‌باشد .

لجن فاضلاب

فضولات و مواد زائد درست شده در دیواره و کف چاه را لجن فاضلاب میگویند که ماده با اهمیت تشکیل دهنده آن فضولات است . این مواد بعد از بازه طولانی تولید رسوب می و به حریم چاه می چسبند . بجهت اینکه لجن فاضلاب از فضولات و کود انسانی درست شده می بضاعت فواید اکثری در کشاورزی داشده باشد و از آن کود کشاورزی به کار گیری کرد . بعد از تخلیه چاه می بضاعت و توان لجن فاضلاب را تخلیه کرد و آن برای به کار گیری کود به زمینهای کشاورزی انتقال اعطا کرد .

حفاری چاه٬

لایروبی چاه فاضلاب بعد از تخلیه

بعد از تخلیه چاه با به کار گیری از تانکر مکنده و پمپ ساکشن برای پرهیز از پرشدن پرسرعت چاه می بایست دیواره و کف آن را تطهیر و لایروبی کرد . لایروبی و تطهیر چاه بدین شکل است که وارد چاه می شود و این لایه رسوب را از دیواره چاه می تراشد و در نقطه نهایی این مواد را از درون چاه می . مواد شده از چاه که لجن فاضلاب است را زمین کشاورزی موفقیت و کود از آن به کار گیری کرد .

حفاری چاه٬

استفاده از لجن فاضلاب در کشاورزی

لجن فاضلاب متشکل از فضولات انسانی است که از آن کود انسانی در کشاورزی به کار گیری کرد . موسسه ها تخلیه چاه با درایت از این مسئله پس تخلیه چاه لجن فاضلاب را به کشاورزان کود انسانی می‌دهند . بعد از تخلیه چاه این نیاز موجود است که لجنهای فاضلاب و رسوب های حریم چاه تخلیه شود تا تلاش چاه ارتقا یابد و از این رسوبات در کشاورزی مصرف شود .

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس