شما این‌جا هستید
خدمات فلاش تانک 

لوله بازکنی -

انتخاب فلاش تانک مطلوب برای نصب توالت فرنگی

فلاش تانک ها امروزه نیز در سرویس بهداشتی های اهل ایران و نیز خارجی کاربرد داراست . فلاش تانک ها هریک دارنده مزیت ها و کاربرد های مختلفی میباشند که گزینش را برای شما پیچیده خواهند کرد . تعیین یک فلاش تانک بسته به نیاز و انگیزه شما از نصب فلاش تانک گوناگون خواهد بود . فلاش تانک ها از یک مرجع تغذیه و یک لوله ی انتقال آب تشکیل شدهاست . در نصب دستشویی خارجی این نکته دوچندان دارای اهمیت شما که یک فلش تانک مطلوب در سیستم دستشویی خارجی به عمل رود . هنگام تعیین دستشویی خارجی گذشته از نصب دستشویی خارجی داده ها ضروری و کافی را در رابطه با میران مصرف آب به وسیله فلاش تانک به دست آورید . درین نصیب به معرفی گونه های فلاش تانک ها میپردازیم . فلاش تانک

فلاش تانک توکار :

در شرایطی‌که زیبایی دستشویی برای شما اهمیت داراست پیشنهاد ی ما به شما به کار گیری از فلاش تانک ها ی تو فعالیت میباشد . این فلاش تانک ها همان طور که از نامشان پیداست هنگام نصب سرویس بهداشتی خارجی باطن دیوار نصب می‌شوند . به‌این صورت که برای به کارگیری از این فلاش تانک هات می بایست دکمه ی نصب شده بر روی دیوار را به کارگیری کرد . از این گونه فلاش تانک ها در هتل ها , رستوران ها , منزل های مجلل و ارگانها ی مدنی به کارگیری می شود .

فلاش تانک اتومات

در شرایطی‌که تمیز کاری و تمیری دستشویی برای شما دوچندان دارای اهمیت است سفارش ما به شما نصب فلاش تانک خودکار هنگام نصب سرویس بهداشتی خارجی می‌باشد . در حالتی‌که از فلاش تانک ها خودکار در سیستم دستشویی خارجی به کارگیری کنید بعداز بازکردن درب سرویس بهداشتی فلاش تانک به طور خودکار کار نموده و آب را تخلیه می نماید .

فلاش تانک دو مخزنه

برای صرفه جویی بیشتر و خوبتر در مصرف آب سفارش ما به شما استعمال از فلاش تانک های دومخزنه است . این فلاش تانک ها از دومخزن با حجم های گوناگون درست شده گردیده اند که به گزینش شما فعالیت می‌نمایند . با نصب این فلاش تانکها میتوانند از میزان اب هدر رفته به اندازه متعددی کم نمایید .

روشی راحت برای تعمیر فلاش تانک

قبلی از این که به تعمیر فلاش تانک بپردازیم می بایست بدونیم که به هیچ عنوان فلاش تانک چجوری عمل میکنه؟ بطور کلی میشه اعلام‌کرد فعالیت فلاش تانک یا این که سیفون دستشویی اینطوره که آب رو توی مخزن خودش نگه میداره و یکدفگی تمام آب رو آزاد میکنه تا با شدت به‌وجود اومده دستشویی شسته بشه . چاه بازکنی خیابان پاتریس لومومبا (محله پاتریس)

برای توضیح بیشتر میتونیم بگیم که درپوشی وجود داره که با وزن آب جلوی جاری شدن آب رو میگیره . زمانی که ما ضمانت کننده رو می کشیم , درپوش برداشته شده و آّب آزاد میشه . تا‌هنگامیکه آب درون مخزن خالی نشده شناور متصل به مخرن , درپوش رو بالا نگه میداره تا آب تماما بیرون بشه و بعداز اون درپوش مجدد روی لوله مجرای آب رو میپوشونه . حال آب وارد مخزن میشه تا این که سیستم فلاش تانک ورود آب رو جدا کنه تا آب هدر نره .

در زمان شبانه روز شیوه ای که گفته شد توشه ها و توشه ها تکرار میشه و در شرایطی که توی هر یکی‌از تراز های بالا ایراد پیش بیاد شما نیاز به تعمیر فلاش تانک پیدا میکنین .

عیب یابی سیفون یا این که فلاش تانک

قبلی از تعمیر فلاش تانک بایستی ببینیم چرا فلاش تانک وخیم شده . اما عوارض زیادی برای فساد سیفون وجود داره که درین بخش تکراری ترین اونها رو میگیم .

آب بندی نشدن
کمتر شدن تخلیه آب
چکه کردن آب
عدم تخلیه آب
ریختن آب از مخزن فلاش تانک

آب بندی نشدن

راز ریز شدن آب به باطن سرویس بهداشتی میتونه نشونه ی عدم آب بندی سیفون باشه که در اینصورت نیاز به تعمیر فلاش تانک داره .

کمتر شدن تخلیه آب

اگه فلوتر ( وسیله ای برای در اختیار گرفتن مرحله مایع که ظاهری حبابی صورت داره ) یا این که پرکن مخزن حاد باشه , مخزن به صدق مالامال نمیشه و در فیض تخلیه آب کمتر میشه .

دقت کنین اگه شیر تخلیه تهیه و تنظیم نباشه و در شرایط کم قرار گرفته باشه , تخلیه آب کمتر میشه . لوله بازکنی در فلکه ضد مشهد

چکه کردن آب

اگه اتصال ها صحیح و مهندسی شده نباشه , اورینگ ها در جای منحصربه‌فرد خودشون نباشن و مهره ها شل باشن ممکنه سیفون چکه کنه .

عدم تخلیه آب

اگه اهرم سیفون و وسایل متعلق به اون مشکلی داشته باشن تخلیه آب به صدق انجام نمیشه . همینطور ممکنه اهرم درون چنگکی جا نیفتاده باشه یا این که اهرم به صحت نصب نشده باشه یا این که چنگکی به جایی مانند در فلاش تانک گیر کرده باشه .

ریختن آب از مخزن فلاش تانک

اگه شناور تهیه نباشه و یا این که به در فلاش تانک گیر کنه آب از مخزن فلاش تانک جاری میشه .

ترفندی برای تعمیر فلاش تانک

از لبریز شدن و خالی شدن خودکار فلاش تانک خودداری کنین , یعنی پس از هربار به کار گیری شیر فلاش تانک رو ببندین و برای توشه دیگه که وارد دست شویی میشین شیر آب رو گشوده کنین تا مخزن برای استعمال لبریز بشه . این عمل رو تا کمتر از یک ماه تکرار کنین تا توشه جرم به چنگ آوردن بدور لوله آب , دیگه فلاش تانک چکه نکنه .

اگه براتون سوال پیش اومده که چرا اینکار رو می کنیم بهتره بدونین زمانی که سیفون خالی بشه مدام پاره ای آب توی اون باقی میمونه در حدی که ته مخزن تنها تر باشه . با کم آب شدن آب , کمی جرم روی لوله ها رسوب میکنه که همین رسوبات جلوی چکه کردن رو میگیرن , با این فعالیت جلوی هدر رفتن آب رو نیز گرفتین .

اگه گشوده نیز روش های بالا کمکتون نکرد میتونین با تماس گرفتن به شخص کارشناس برای تعمیرسیفون خونه تون مبادرت کنین . لوله کشی منطقه تهران

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس