شما این‌جا هستید
تعمیر کولر تعمیر کولر گازی دسته‌بندی نشده 

لوله بازکنی -

درهنگام خرید کولر گازی و اسپلیت چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

نکاتی درباره خرید کولرگازی و اسپلیت

کلیدی در اتخاب کولر گازی و اسپلیت
کات کلیدی کولر گازی و اسپلیت :

امروزه کولر های گازی اسپلیت یونیت ها پرطرفدارترین و تهویه مطبوع بوده که برای تأمین سرمایش ( و بعضاً با گرمایش ) در های مسکونی , اداری و . . . گسترده قرار . ( برای مطالعه تفاوت کولرگازی با اسپلیت و به ادامه توضیحات در همین مراجعه نمائید )

به هیچ عنوان از کولر گازی و اسپلیت قاچاق استفاده نکینم

با وجود تبلیغاتی برای عرضه و فروش کولرهای قاچاق و بانه ای با ( خصوصا با جنرال , جنرال کیت و . . . ) به رویه انداخته اند , خرید این مطلقا را برای شما :

مصرف برق بالا و از کمپرسورهای چینی ( تقلبی ) و از گاز R22 ( برچسب تقلبی R410a بزنند . )

نداشتن ضمانت و فروش مطمئن از , پاسخگو و خوشنام برای تجهیزاتی که نیاز به و شارژ ای .

عدم در تأمین قطعات و یدکی کولرهای گازی اسپلیت کیت , کمپرسور , و . . .

خروج روغن کمپرسور و صدمه به کمپرسور در کوتاه بازه زمانی ( بدلیل شیوه حمل و عبور غیر استاندارد از مبادی مرزی سرزمین )

تقلبی بودن و دسته و : برای شدن این مورد , از فروشنده بخواهید عکسی از پنل کولر با ذکر دسته آن برایتان ارسال و تصاویر دسته را از دو فروشنده دیگر بخواهید , خواهید روئت کرد که یک تصویر برایتان ارسال و این یعنی ها , دسته ها و پنل های کولرهای گازی و اسپلیت تقلبی .

تخلیه احتمالی گاز مبرّد عملیات حمل و نصب کولر گازی و اسپلیت

احتمال نداشتن ۵ متر لوله مسی

ضربه به اقتصاد سرزمین و به اقتصاد قاچاقچیان

با به تهویه مطبوع و کولرهای گازی و اسپلیت در کالاهای سرمایه ای ( و یک کالای مصرفی ) , اکیدا این دسته کالاها را از های تخصصی و ای که بصورت و عرضه کننده این خریداری فرمایید تا بتوانید با از فنی و در اولا در لزوم از کارشناسان و مهندسین تأسیسات مند و ثانیا کالای و با بهتری را در بازه زمانی ۴ تا ۶ ساعت کاری با نصب فرمایید و ثالثا ناگزیر به عودت کولر خریداری شده تا ۷ روز نگردید , های غیرتخصصی که فنی دقیقی در این سمت و یک و مشاور فروش تأسیسات , این را با فروش یک , فروش قهوه ساز ۲۰۰۰۰۰ تومانی که آن را تا ۴۰۰۰۰۰ تومان روز از خریدار عرضه می نمایند!

چگونگی همت کولر گازی و اسپلیت :

بطور کلی کولرهای گازی و اسپلیت ها بر پایه ی سیکل تبرید تراکمی کار می . در کولرهای گازی اسپلیت یونیت‌ها مایع مبرد در کندانسور ( بخش بیرونی کولر گازی پنل بیرونی اسپلیت ها ) خنک می شود و لوله مسی به شیر انبساطی ( expantion valve ) و از آنجا بصورت گاز مبرد و جذب گرمای وارد کویل پنل داخلی . هوای عبور از کویل های پنل داخلی ( اواپراتور ) تبدیل به هوای خنک و دلپذیر شده و موجب آسایش و رفاه ساکنین می شود .

شیوه کولر گازی و اسپلیت :

برای کولر گازی و اسپلیت در طبقات ساختمان به ازاء هر متر مربع حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ ( BTU ) و درطبقاتی که بالای پشت بام است بدلیل نوروروشنایی خورشید بر سقف , به ازاء هر مترمربع زیربنا ۶۰۰ تا ۸۰۰ ( BTU ) درنظر گرفته میشود . ( ( برای یک اتاق ۱۲ متری اسپلیت ۹۰۰۰ و برای ۴۰ متری اسپلیت ۲۴۰۰۰ باشد . )

برای سهولت به جدول تقریبی جهت اسپلیت کولر گازی , با به و مبانی محاسبات شده مراجعه فرمایید :

از از مدل‌های کولر گازی و اسپلیت‌های به مورد تک فاز بودن سه فاز بودن برق مصرفی آن نموده و آمپر برق مصرفی آن را با آمپر ( A ) کنتور برق ساختمان مقایسه نمائید .

در کولر گازی و اسپلیت های منشا دمــاتجهیــز که ( از سال ۱۳۸۳ ) و ترین فروشگاهی دستگاه های سرمایش و گرمایش در خاورمیانه است ( طبق داده های جهانی Alexa . com ) با اندکی جهت مطالعه توضیحات خلاصه و جامع , کالای را با مناسبترین ( تضمین ها ) و اطمینان از و گارانتی اصل و به راحتی خریداری نمائید .

https://damatajhiz.com/categories/34/%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1-%DA%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%AA

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس