شما این‌جا هستید
تعمیر کولر تعمیر کولر گازی دسته‌بندی نشده 

لوله بازکنی -

درهنگام خرید کولر گازی و اسپلیت چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

نکاتی درباره خرید کولرگازی و اسپلیت

کلیدی در اتخاب کولر گازی و اسپلیت
کات کلیدی تعیین اشکال کولر گازی و اسپلیت : توضیح سرفصلهای آموزشی تخصصی تعمیرات کولرهای گازی برای دوره های آموزشی افراد مشتاق

امروزه کولر های گازی یا این که اسپلیت یونیت ها یکی‌از پرطرفدارترین و شایع ترین امکانات تهویه مطبوع بوده که برای تأمین سرمایش ( و بعضاً ملازم با گرمایش ) در محفظه های متعدد مسکونی , اداری و . . . قضیه به کارگیری گسترده قرار میگیرند . ( برای مطالعه تفاوت کولرگازی با اسپلیت و اشکال آن ها به ادامه توضیحات در همین کاغذ مراجعه نمائید )

به هیچ عنوان از کولر گازی و اسپلیت قاچاق استفاده نکینم

با وجود تبلیغاتی که‌این ایام بعضا اشخاص فرصت طلب برای عرضه و فروش کولرهای قاچاق و بانه ای با قیمت مناسب خیس ( خصوصا با برند جنرال , جنرال کیت و . . . ) به رویه انداخته اند , خرید این امکانات مطلقا خطاها ذیل را برای شما تولید میکند :

مصرف برق بالا و به کارگیری از کمپرسورهای چینی سوای اسم ( تقلبی ) و به کارگیری از گاز R22 دیرباز ( اما شاید برچسب تقلبی R410a نیز بزنند . )

نداشتن ضمانت و سرویس ها بعد از فروش مطمئن از کمپانی دارای اعتبار , پاسخگو و خوشنام برای تجهیزاتی که نیاز به خدمت و شارژ عصر ای دارا هستند .

عدم بضاعت در تأمین قطعات و اسباب یدکی کولرهای گازی اسپلیت نظیر کیت , کمپرسور , حرفه و . . .

خروج روغن کمپرسور و صدمه به کمپرسور در کوتاه بازه زمانی ( بدلیل شیوه حمل و عبور غیر استاندارد از مبادی مرزی سرزمین )

تقلبی بودن اسم مارک و دسته و چه بسا گنجایش آن ها : برای پر‌نور شدن این مورد , از فروشنده بخواهید عکسی از پنل کولر با ذکر دسته آن برایتان ارسال نماید و بعد تصاویر به عبارتی دسته را از دو فروشنده دیگر بخواهید , خواهید روئت کرد که هر مورد یک تصویر متعدد برایتان ارسال میکنند و این یعنی اسم ها , دسته ها و پنل های کولرهای گازی و اسپلیت تقلبی میباشند .

تخلیه احتمالی گاز مبرّد در زمان عملیات حمل و نصب کولر گازی و اسپلیت

احتمال نداشتن 5 متر لوله مسی مجانی تعمیرات کولر آبی تهران

ضربه به اقتصاد سرزمین و امداد به اقتصاد قاچاقچیان

همینطور با اعتنا به این که امکانات تهویه مطبوع و اعم از اشکال کولرهای گازی و اسپلیت در تیم کالاهای سرمایه ای میباشند ( و خیر فقط یک کالای مصرفی ) , براین اساس اکیدا پیشنهاد میکنیم این دسته کالاها را صرفا از وب سایت های تخصصی و پیش کسوت ای که بصورت سرعت بالا و ماهر عرضه کننده این امکانات میباشند خریداری فرمایید تا بتوانید با به کارگیری خوبتر از داده ها فنی و ظریف مطرح شده در آن ها اولا در شکل لزوم از مشورت کارشناسان و مهندسین تأسیسات ذی‌ربط فایده مند شوید و ثانیا کالای مطلوب خیس و با ارزش بهتری را در بازه زمانی 4 تا 6 ساعت کاری ملازم با نصب مجانی تنظیم فرمایید و ثالثا ناگزیر به ردوبدل یا این که عودت کولر خریداری شده خویش تا 7 روز نگردید , به دلیل آن که که‌این ایام بعضا وب سایت های غیرتخصصی که خیر داده ها فنی دقیقی در این سمت دارا هستند و خیر چه بسا دارنده یک متخصص و مشاور فروش تأسیسات میباشند , این امکانات را فقط با نگرش فروش یک جنس , به عنوان مثال نظیر فروش قهوه ساز 200000 تومانی که چه بسا آن را تا 400000 تومان میفروشند بعد از سپری شد چندین روز از تثبیت پیشنهاد خریدار عرضه می نمایند!

چگونگی همت کولر گازی و اسپلیت :

بطور کلی همه کولرهای گازی و اسپلیت ها بر پایه ی سیکل تبرید تراکمی کار می نمایند . در کولرهای گازی یا این که اسپلیت یونیت‌ها مقدمه مایع مبرد در کندانسور ( بخش بیرونی کولر گازی یا این که پنل بیرونی اسپلیت ها ) خنک می شود و از روش لوله مسی به شیر انبساطی ( expantion valve ) و از آنجا بصورت گاز مبرد و فراهم جذب گرمای محفظه وارد کویل پنل داخلی میشود . هوای درون هم بعد از عبور از فی مابین کویل های پنل داخلی ( اواپراتور ) تبدیل به هوای خنک و دلپذیر شده و موجب آسایش و رفاه ساکنین می شود .

شیوه حساب و کتاب گنجایش کولر گازی و اسپلیت :

برای حساب و کتاب گنجایش کولر گازی و اسپلیت مایحتاج در طبقات اواسط ساختمان به ازاء هر متر مربع حدود 400 تا 600 ( BTU ) و درطبقاتی که بالای آن ها پشت بام است بدلیل تابیدن نوروروشنایی خورشید بر سقف , به ازاء هر مترمربع زیربنا فی مابین 600 تا 800 ( BTU ) درنظر گرفته میشود . ( به عنوان مثال ( برای یک اتاق 12 متری اسپلیت 9000 و برای تالار 40 متری اسپلیت 24000 میتواند مطلوب باشد . ) مورد از مشکلات کولر گازی

همینطور میتوانید برای سهولت بخش اعظم به جدول حساب و کتاب تقریبی ذیل جهت انتخاب گنجایش اسپلیت یا این که کولر گازی مایحتاج , با اعتنا به حالت و مبانی محاسبات تیتر شده ذیل مراجعه فرمایید :

پیشین از تعیین هر کدام از مدل‌های کولر گازی و اسپلیت‌های ذیل به مورد تک فاز بودن یا این که سه فاز بودن برق مصرفی آن اعتنا نموده و همینطور آمپر برق مصرفی آن را با آمپر ( A ) کنتور برق ساختمان خویش مقایسه نمائید .

در تیم کولر گازی و اسپلیت های وب سایت منشا دمــاتجهیــز که او‌لین ( از سال 1383 ) و پر بازدید ترین وب سایت فروشگاهی دستگاه های سرمایش و گرمایش در خاورمیانه است ( طبق داده های وب سایت جهانی Alexa . com ) میتوانید با اندکی صبر جهت مطالعه توضیحات خلاصه و جامع مطرح شده , کالای متبوع خویش را با مناسبترین ارزش ( تضمین شایسته ترین ارزش ها ) و اطمینان خیال از اخذ سرویس ها و گارانتی اصل و دارای اعتبار به راحتی خریداری نمائید .

https://damatajhiz.com/categories/34/%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1-%DA%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%AA

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس