شما این‌جا هستید
تهران خدمات توالت فرنگی 

لوله بازکنی -

انواع توالت فرنگی از نظر ظاهر

توالت خارجی امروزه به یکی از وسایل واجب برای سرویس‌های بهداشتی خانه و دفتر تبدیل شده است . اشکال مختلفی از توالت‌های فرنگی در بازار موجود است به همین دلیل شما بایستی قبل از خرید آشنایی کوتاهی با انواع توالت خارجی داشته باشید تا بتوانید مناسب‌ترین مدل را برای خانه یا این که محل کارتان خریداری نمائید .. رفع بوی بد چاه حمام و توالت در گلشهر کرج

انواع توالت فرنگی از دید نوع سیستم تخلیه /تعمیرات توالت فرنگی تهران

توالت فرنگی از گذشته تاکنون

در قبلی استفاده از توالت فرنگی به دلیل وجود تصورات اشتباه نسبت به آن در کشور‌ایران متداول فقدان . تصورات غلطی مثل بهداشتی نبودن آن که سبب شده بود مردمان از به کار گیری آن دوری نمایند . بخش اعظمی از اشخاص تصور می‌کردند سرویس بهداشتی خارجی به دلیل تماس بی واسطه پوست با سنگ , غیر بهداشتی است این در حالی است با رعایت یک‌سری نکته بهداشتی می‌توان این اختلال را از در بین برداشت . امروزه با ارتقا تراز دور اندیشی مردمان و صریح شدن مزایای به کار گیری از دستشویی خارجی , این وسیله به یکی اجزای دارای اهمیت دستشویی خانه‌ها تبدیل شده‌است .تعمیرات توالت فرنگی تهران

گونه های سرویس بهداشتی خارجی

توالت‌های خارجی تفاوت‌های متعددی با نیز دارا‌هستند نیز از لحاظ محصول و نیز از نگاه صورت و چه بسا مدل همت به همین منظور شما بایستی قبلی از خرید دستشویی خارجی برای منزل و یا این که دفتر خویش با گونه های متعدد آن آشنا گردید . تعمیرات توالت فرنگی تهران  –یکی اساسی‌ترین تفاوت‌ها میان توالت‌های خارجی سیستم تخلیه آن‌هاست . توالت‌های خارجی جانور در بازار سیستم‌های تخلیه متفاوتی دارا هستند که می بایست پیش از مبادرت به خرید , با اشکال سیستم‌های تخلیه آن ها آشنا شده و معایب و مزایای هریک را مطالعه نمائید تا بتوانید شایسته ترین گونه ممکن را خریداری فرمائید . در پی اشکال دستشویی خارجی از حیث دسته سیستم تخلیه را برای شما معرفی میکنیم .

۴ جور سیستم تخلیه برای توالت‌های خارجی وجود دارد که به ترتیب همه آنها را معرفی کرده و معایب و مزایای هرکدام را ابلاغ میکنیم ./تعمیرات توالت فرنگی تهران

۱ – سیستم تخلیه ریزشی : لوله بازکنی محدوده تقی آباد

href=سیستم تخلیه گردابی

سرویس بهداشتی مد آبشاری با سیستم تخلیه ریزشی یک کدام از اشکال دستشویی خارجی میباشد که طرح‌های مختلفی از آن در بازار جان دار است . مبنا کار این جور سیستم‌های تخلیه , فشار بالای آب است بدین صورت که آب با فشار بالا از مخرن آب به وسیله لوله‌ها وارداتی و از بالا آغاز به نظافت کردن دستشویی می کند و آنگاه از روش لوله‌های منحصر که در فواصل معلوم درنظرگرفته شده شده‌است آب وارده از دستشویی بیرون می‌گردد . /تعمیرات توالت فرنگی تهران  –معایب و مزایای این دسته از گونه های دستشویی خارجی به شرح ذیل هست :

درین نوع شست و شو از نزولی صورت می گیرد
همت نوع آبشاری به صورتی است مصرف آب بالایی داراست ( ۲۰ % بیشتر از سایر مدل‌ها )
نقص‌ گرفتکی ناشی از تخلیه موادی مثل دستمال کاغذی نیست
صدای ساخت شده بوسیله سیستم تخلیه دوچندان فراوان است .
۲ – سیستم تخلیه گردابی : سیستم تخلیه ریزشی تلاش این سیستم بر اساس تولید گرداب و چرخش آب در درون دستشویی است . در سیستم تخلیه گردابی آب از روش مجرای منحصر آب ابتدا وارد بدنه نشیمن سرویس بهداشتی شده آنگاه وارد کاسه حساس سرویس بهداشتی خارجی میشود ( این دستور سبب ساز میشود که آب شرایط چرخشی پیدا نماید ) و با گردابی که درون سرویس بهداشتی ساخت مینماید مراحل شست و شو آغاز میگردد .

یادآوری : در‌این نوع بایستی دهانه خروجی سیفون حتماً ۴۵ میلی متر باشد .

مزایا و معایب سیستم تخلیه گردابی

صدای تولید شده به وسیله این سیستم تخلیه دوچندان کم هست .
مصرف آب کمتری نسبت به گونه ریزشی دارااست
به دلیل کوچک بودن مخزن خروجی آب , قابلیت گرفتی فراوان بالا میباشد .
۳ – سیستم تخلیه واتر جت :

سیستم تخلیه واتر جت رفع بوی بد چاه آب منگل جنوب تهران

در پی معرفی گونه های دستشویی خارجی از دید جور سیستم تخلیه به سیستم تخلیه واتر جت می‌رسیم . کارایی این جور از سیستم تخلیه سرویس بهداشتی خارجی همانند سیستم گردابی است اما با مقداری تفاوت . در سیستم تخلیه واتر جت ۶۵ % از آب به طور گردابی و چرخشی وارد سرویس بهداشتی می‌گردد و ۳۵ % به طور شوتینگ . تلفیق اقتدار چرخشی و شوتینک آب سبب ساز شده‌است که اقتدار تخلیه بالایی داشته باشد و به یک کدام از لبریز استفاده‌ترین گونه های توالت‌های خارجی در کشور‌ایران تبدیل شود .

تعمیرات توالت فرنگی تهران

معایب و مزایا :

همت تخلیه خوبتر نسبت به دو گونه قبل
صدا و مصرف آب کمتر نسبت به جور آبشاری
قابلیت گرفتی مضاعف بالا هست .
در صورت قرار نگرفتن در تراز مرحله , همت آن مختل خواهد شد .
در‌این نوع نیز همانند گونه پیشین بایستی دهانه خروجی سیفون حتماً ۴۵ میلی متر باشد .

۴ – سیستم تخلیه سوپر جت : سیستم تخلیه سوپر جت جدیدترین نوع از اشکال سرویس بهداشتی خارجی , توالت‌ خارجی با سیستم تخلیه سوپر جت هست . سیستم تخلیه این گونه سرویس بهداشتی خارجی علاوه بر داشتن تمام خصوصیات واتر جت , دارنده مکانیزم منحصر به خویش است که سبب ساز میشود علاوه بر مصرف آب کمتر , تخلیه بهتری هم داشته باشد .

معایب و مزایا :

زمان زمان کم برای تخلیه آب ( ۵ ثانیه )
مصرف آب کمتر نسبت به همگی سیستم‌‌ها
تخلیه خوبتر
با اشکال سرویس بهداشتی خارجی از دید جور سیستم تخلیه آشنا شدید . امید است شما هم با مطالعه این مقاله شایسته ترین گزینش را در حین خرید انجام دهید . میتوانید مدل‌های متعدد سرویس بهداشتی خارجی را در امین بازار مشاهده نمائید .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس