شما این‌جا هستید
تهران حمل نخاله و حمل مصالح 

لوله بازکنی - لوله بازکنی تهران -

تردد شبانه کامیون های حمل نخاله و ارتقاء آلودگی تهران

معاون محیط زیست انسانی اداره حفاظت محیط زیست ذکر کرد : عمل کامیون های سنگین وزن حمل مصالح و نخاله در آخرها شب , منشا مهمی در ارتقا ذرات آویزان شهر تهران میباشند .  حمل نخاله در تهران
به نقل از مقر خبری«عصرخودرو» به گزارش باشگاه خبرنگاران برنا ; سعید متصدی نائب رئیس محیط زیست انسانی اداره حفاظت محیط زیست در شبکه تلگرامی خویش نوشت : ممنوعیت تکان کامیون های سنگین وزن حمل مصالح و نخاله در ساعتها روز باعث کاهش غلظت ذرات آویزان آلاینده می شود . در آخرها شب و هنگام عمل های تأمین مصالح برای ساختمان‌سازی و حمل نخاله بوسیله کامیون‌های فرسوده و گازوئیلی , پیک ذرات آویزان مراحل صعودی دارااست که‌این دستور منشا مهمی در ارتقاء ذرات آویزان در شهر تهران به حساب آورده می شود . براساس ضابطه , هدایت رفت و آمد کامیون‌های . . .

انتقال نخاله‌های غیرمجاز به اطراف شهر ری

کار مجموعه سرویس ها شهری و سمینار تخصصی نقش شوراها در گسترش شهرستان ری صبح روز جاری ( دو‌شنبه ) با هم فکری عده ای از اعضای شوراهای شهرستان‌های توابع ری برگزار شد .
به نقل از افکارنیوز , درین نشست نائب رئیس سرویس ها شهری فشافویه بابیان این‌که ما شاهدیم مردمان نخاله‌های ساختمانی را در کنار جاده‌ها می‌ریزند , اظهار کرد : می بایست جاده ای را اختصاص دهیم تا نخاله ها در آنجا تخلیه شوند .

او تصریح کرد : در‌صورتی‌که محلی برای تخلیه نخاله اختصاص داده شود و گشوده نیز کسی آشغال را در اطراف جاده‌ها بریزد , اورا به دادگاه معرفی میکنیم .

پیرو صفوی شهر دار حوزه‌ 20 آشغال و نخاله را دو مورد حیاتی راجع‌به سرویس ها شهری برشمرد و اعلام‌کرد : بایستی در پی تمدن کاهش ساخت آشغال باشیم و برای این کار بایستی از گنجایش شوراهای شهر به کار گیری کنیم .

او تصریح کرد : ‌ آشغال سرمایه‌ای است که ما از دست میدهیم و از سمت دیگر در محیط زیست اثر مخرب داراست . استاندار خوزستان با ابراز نارضایتی از وضعیت جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی در اهواز بر لزوم تدوین طرح جامع جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی با محوریت شهر اهواز تأکید کرد .

صفوی بابیان این‌که مخزن‌های آشغال فیس شهر را زشت می کنند , اعلام کرد : روز جاری با نخاله‌های غیرمجاز روبرو هستیم که به وسیله خودروهای غیرمجاز انتقال داده میگردند .

در پایان این گردهمایی با اعتنا به بیانات جوارح , تصویب شده شد تا به خواسته پرهیز از آسیب‌های دفع آشغال , سایت‌های دفع آشغال و نخاله در‌این شهرستان‌ها تولید شوند .

جعبه های حمل نخاله امکانی ویژه برای مراقبت زیبایی و شست و رفت شهر

رییس سازمان سرویس ها شهری شهرداری اصفهان از نصب جعبه های حمل نخاله در تراز شهر به طور مکانیزه خبر اعطا کرد و اعلام‌کرد : اجرای این طرح به محافظت زیبایی و شست و رفت شهر و همینطور اعتنا بیشتر به مباحث ایمنی شهروندان امداد می نماید . حمل نخاله در تهران

به نقل از مقر خبری – تحلیلی «شهر فردا» , غلامرضا ساکتی در رای زنی با خبرنگاران افزود : با انگیزه مراقبت پاکیزگی شهر و ایمنی شهروندان , در گروه سرویس ها شهری برای گردآوری نخاله های کمتر از حجم یک کامیون , اداره سرویس ها موتوری شهرداری اصفهان قراردادی با یک کمپانی در قالب برگزاری مناقصه انعقاد کرده که مبنی بر آن جعبه های حمل نخاله در تراز شهر به طور مکانیزه نصب می شود .

او ادامه اعطا کرد : به خواسته عمل گسترده این مجموعه , در بخش ها متعدد شهری اعم از حیطه ۶ شهرداری اصفهان دفاتری فعال شده تا بعداز اعلام نیاز شهروندان جعبه های حمل نخاله به طور مکانیزه در نقاط درخواستی نصب شوند .

رییس سازمان سرویس ها شهری شهرداری اصفهان تاکید کرد : این جعبه ها به طور مکانیزه جهت گردآوری نخاله های عمرانی , خرد و فضای سبز و نیز برای شهروندان نصب می شود .

او اظهارکرد : روزمره ۱۲۰۰ بدن ضایعات ساختمانی در شهر اصفهان گردآوری می شود و شهرداری برای محافظت پاکیزگی شهر و جا به جایی نخاله های ساختمانی تجهیزات ویژه ای در لحاظ گرفته است .

ساکتی با اشاره به این که جعبه های حمل نخاله از زمان نصب در محل درخواستی تا ۴۸ ساعت زمان برای مالامال سازی داراست و جهت همیاری بیشتر با شهروندان تا ۳ روز نیز در محل درخواست شده باقی میماند , گفت : گنجایش حمل نخاله این جعبه ها در حدود ۳ بدن است و بی‌شک اجرای این طرح به محافظت زیبایی و تمیز کاری شهر و همینطور اعتنا بیشتر به مباحث ایمنی شهروندان امداد می نماید .

او یادآور شد : این جعبه ها در کنار ساختمان هایی که تعمیرات دارا هستند یا این که در هم اکنون ساخت و ساز می‌باشند , با رعایت موردها ایمنی و استانداردهای نظر شده در راهبرد ها نصب می شود .

رییس سازمان سرویس ها شهری شهرداری اصفهان بابیان این که شهروندان هنگام ساخت و ساز یا این که انجام تعمیرات ساختمانی ملزم به استعمال از جعبه های حمل نخاله می‌باشند , اظهارکرد : در صورتیکه از این جعبه ها به کار گیری نشود از طرف شهرداری برخوردهای حتمی صورت میگیرد , چون طبق ضابطه شهروندانی که نخاله های ساختمانی را در محل های غیر مجاز تخلیه نمایند , با پیگرد رسمی و جریمه مواجه می‌شوند . شوتينگ نخاله براي جابجايي مصالح ساختماني استفاده ميشود

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس