شما این‌جا هستید
راهنمای کاربردی تشخیصی ترکیدگی لوله آب در ساختمان  آموزش تاسیسات تخلیه چاه تشخیص ترکیدگی لوله دانستنی ها لوله بازکن لوله بازکنی لوله کش لوله کشی آب و نصب شیرآلات 

لوله بازکنی -

راهنمای کاربردی تشخیصی ترکیدگی لوله آب در ساختمان 

تشخیص لوله آب را می توانایی مهم‌ترین برای از هدر رفتن آب زخم رساندن آن به ساختمان بر شمرد .

بعداز بی ما انسانها از آب این نعمت خدادادی , نشت آب از , لوله ها و اتصالات آن بیشترین سهم را در اتلاف آب بر عهده دارااست . بطوری اتلاف برای منازل در حین سال به صدها لیتر میرسد , اکثری از این نشتی را به فرسودگی سیستم لوله کشی نسبت دهند . , ولی ما انسانها ادله این علت هستیم و بی تفاوتی وجود ندارد به رویدادهای کوچک نظیر چکه کردن آب از شیرها که در جلوی دیدگان می افتدو تاخیر در تشخیص لوله آب بدین اتلاف دامن میزنیم .

علل ترکیدگی لوله

در ساختمان ها علت برای نشتی لوله موجود است که به میپردازیم . مهم‌ترین علت نشتی لوله را فرسودگی و زنگ زدگی لوله نسبت اعطا کرد .

علت دیگری به عدم اجرای و آببندی لوله به وسیله لوله کش در محل اتصالات دارای ارتباط می شود , وخیم شدن اجزای داخلی شیر آلات نظیر آببندی , نشتگاه , واشر های آببندی , و نشتی می شود . لوله عدم عایقکاری در فصل و فشار دوچندان سیال داخل آن ناشی می شود , برای صرفه جویی در هزینه و وقت با یک کارشناسان ما در محل حاضر می‌شوند تا کار شما به انجام دهند . تشخیص لوله و نشت لوله در با دستگاه های با گزاشتن یک لوله جام بر روی زمین انجام می گرفت و درصد کارایی و در‌این شیوه دوچندان دوچندان بوده و خسارات اکثری را به داشت . با این دستگاه ها تشخیص لوله دوچندان انجام می شود و درصدخطا دوچندان است و جای نگرانی برای شما مشتری گرامی باقی نخواهد ماند . چراکه این دستگاه عمق و اندازه را . نحوه تشخیص لوله بادستگاه به این شکل است دستگاه ها با امواج صوتی که از خروج آب از لوله تولید می شود جای نشت و لوله را پیدا کرده و کار برای متخصصان ریلکس می شود . تشخیص لوله بادستگاه دوچندان آسانتر از روشهای معمول است ولی اکثری از شرکتها بدلیل ارزش بالای این دستگاه ها از تنظیم آن می و با و خسارات اکثری را برای مشتری رقم میزنند .

چه زمانی احتمال ترکیدگی لوله بیشتر است؟

مبلغ قبض آب بیشتراز حد معمول باشد

افت ناگهانی فشار آب

در هنگام بی سر و صدا شنیدن صدای چکه آب صدا غیر معمول

نم زدگی و طبله کردن کچ دیوار سقف

بوی نم و رطوبت

چکه آب از سقف و دیوار

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس