شما این‌جا هستید
خدمات توالت فرنگی 

لوله بازکنی -

توالت فرنگی در دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی

دستشویی خارجی امروزه یکی‌از الزامات گرمابه و دستشویی هر منزل ای به حساب آورده می شود که استعمال از آن خصوصا برای اشخاص کهن سال و یا این که اشخاصی که در اثر اتفاق مبتلا زخم در حیطه لگن و پاها می‌باشند واجب میباشد و تارخچه آن بر می‌گردد به فرهنگ و تمدن دیر باز میهن خودمان , ممکن است تا بحال راجع به تاریخچه سرویس بهداشتی خارجی چیزی نشنیده باشید و شما نیز نظیر اکثری از مردمان لفظ سرویس بهداشتی خارجی و اهل ایران را بکار میبیرید , ولی حقیقت این است که اجداد و نیاکان ما در دوران هخامنشی در فرهنگ وتمدن آریایی به سالم مفاصل شان زیاد اهمیت می دادند , به نحوی که در آن زمان سکوهای صندلی مانندی وجود داشت که برای اجابت مزاج روی آن می نشستند و اواسط این سکوی سنگی فاضلاب و سیستم تخلیه قرار داشت , ولی امروزه به نادرست به آن دستشویی خارجی می‌گوییم درحالیکه ریشه در فرهنگ و تمدن باستانی ما داراست . حالا که ضرورت استعمال از این گونه دستشویی معین شد نکاتی را به شما خوا‌هیم اظهار کرد که در هنگام خرید می بایست آنان‌را بدانید . خدمات توالت فرنگی تعمیر و رفع گرفتگی توالت فرنگی در شهرک اوج کرج فوری نصب و تعمیر فلاش تانک توحید مرکز تهران فوری

قبلی از خرید سرویس بهداشتی خارجی بایستی بدانید :

تناسب سرویس بهداشتی با فضای دستشویی : یکی مهم ترین عواملی که در هنگام خرید می بایست به آن دقت داشت مسافت مطلوب در میان دیوار تا مجرای خروجی دستشویی , یعنی دیواری که سرویس بهداشتی نزدیک آن نصب می شود هست به این دلیل که که‌این مسافت ادله حیاتی همت درست آن است . مناسبترین مسافت برای این خواسته 30 سانتی متر است . جور های مختلفی در بازار وجود دارا هستند که مسافت دیوار تا اواسط شالوده آن ها 25 الی 30 سانتی متر است خوبتر است ابتدا مسافت چاه و لوله از دیوار را میزان بگیرید و آنگاه دسته سرویس بهداشتی را گزینش نمایید .
بررسی میزان بضاعت سیفون : سیفون بعنوان مهم‌ترین نصیب سرویس بهداشتی به حساب آورده می شود پس در تراز بعدی بایستی میزان توان سیفون را مقدار گیری فرمایید , بعضی سرویس بهداشتی ها آب را با فشار فراوان و مکش به فاضلاب می‌برند و خیلی زود کاسه دستشویی تخلیه می شود و یا این که بعضا دستشویی ها آب را به طور چرخشی و آهسته خیس خارج می دهند که آیتم ی مطلوب تری برای سرویس بهداشتی های خانگی به اکانت می‌آیند . همینطور برخی سیفون ها صدای متعددی دارا هستند که به مرور زمان آزار دهنده میگردند پس به کم صدا بودن سیفون توجه نمایید .
بررسی اساس دستشویی خارجی : میزان استاندارد دستشویی خارجی 15 اینچ ( 40 سانتی متر ) است ولی بایستی دقت داشته باشید که شالوده های بلند برای اشخاص دیلاق یا این که کهن سال مطلوب خیس است و به زانو و کمر آن ها فشار وارد نمیشود , ولی این دسته برای کودک ها و اشخاص کوتاه قد چندان مطلوب نیست و بها بالاتری نیز داراست , خوب تر است هنگام خرید سرویس بهداشتی خارجی روی آن بنشینید تا بتوانید تناسب آن با اندامتان را بررسی فرمایید .
بررسی لگن دستشویی خارجی : لگن دستشویی آخری قسمتی است که در هنگام خرید بایستی مورد دقت قرار گیرد دستشویی هایی که کاسه آن ها گرد است نسبت به دستشویی های بیضی جای کمتری اشغال می نمایند البته سرویس بهداشتی بیضی برای نشستن جای بیشتری داراست و راحت خیس است همینطور دستشویی های بیضی کمتر آلوده و کثیف شده و حذف بوی آنهابیشتر است , بدین ترتیب سرویس بهداشتی های بیضی صورت مطلوب ترند .
گزینش جور سرویس بهداشتی خارجی : این جور سرویس بهداشتی ها گونه های گوناگونی دارا هستند که درین در میان جور دو تکه آن‌ها با مخزن و کاسه از نیز جدا فراوان مقرون به صرفه خیس است البته دستشویی های یک تکه اگر چه گران خیس است ولی در ازای تمیزکاری آنان به دلیل یکپارچگی زیاد راحت خیس است . گونه دیگر دستشویی ها نوع دیواری میباشند که جلوه مضاعف زیبایی به فضای گرمابه و توالت می دهند و تمیز کاری آنان نیز زیاد راحت است , ولی این جور نسبت به دو جور پیشین گران خیس است , همینطور این جور دوچندان سنگین وزن می‌باشند و برای نصب نیاز به دیوارهای قطور دارا‌هستند که مطلوب هر دستشویی نمی باشند .
درب سوای جک : احتمال دارد تند و سفت مسدود شدن درب سرویس بهداشتی خارجی به نظرتان بی اهمیت باشد ولی کافیست نصفه شبی را فکر کنید که خوابالو نیز می باشید و درب سرویس بهداشتی مانند آجری که به زمین کوبیده می شود سفت بسته شود تا متوجه آزار دهنده بودن این مورد گردید , خوب تر است سرویس بهداشتی هایی که درب آن ها آرام بسته می‌شوند را گزینش نمایید , بعلاوه سفت و پر سرعت مسدود شدن درب دستشویی احتمال دارد سبب شکسته شدن و ترک برداشتن آن شود .
گزینش رنگی غیر از سپید : در ده سال هفتاد در امریکا استعمال از سرویس بهداشتی های رنگی اشاعه یافت البته در غایت خیلی زود نیز از بازار بیرون شد . شایسته ترین رنگ برای تعیین سپید است , بعلاوه با گزینش رنگی غیر از سپید بی تردید موقع فروش منزل مبتلا خلل می‌شوید .
طول مضاعف مخزن آب : دوچندان بودن طول مخزن آب تنها سبب می شود فضای بیشتری از گرمابه شما اشغال شود و فضای نصب قفسه های بالای آن را از دست بدهید , همینطور در شرایطی‌که مخزن آب خیلی بزرگ باشد لبریز شدن دوباره آن ارتفاع میکشد و مطلوب حالت ویژه خشکی مرز و بوم ما نیست زیرا هدر رفت آب آن مضاعف است .
قیمت مناسب : کشف کردن دستشویی خارجی با بها کم کار مشقت نیست البته بدین تصور کنید که قرار است سال‌ها از آن به کارگیری فرمایید و توالت شما قسمتی از دکورا سیون داخلی شما‌را تشکیل می‌دهد که زیبایی آن اهمیت متعددی دارااست .
فرآورده و نوع غیر مناسب : درصورتی که فرآورده سرامیکی که تعیین می‌کنید نامرغوب باشد زود زرد رنگ و کدر شده و رنگ می‌گیرد و براقیت و شفافیت خویش را از دست می‌دهد . گونه بیضی صورت نسبت به گونه های گرد و مستطیل راحت خیس شستشو می‌شوند .
سیفون های دو کاره را مورد علاقه قرار دهید : اخیرا دستشویی هایی وارد بازار شده‌است که دکمه سیفون آن ها دوتایی است , براین اساس که یک کدام از دکمه ها آب کمتر و دیگری آب بیشتر را وارد دستشویی می نماید , این سرویس بهداشتی ها برای رئیس آب و مصرف کمتر خوب می‌باشند .
بخوانید نکاتی برای تعیین هوشمندانه هود آشپزخانه
مزایا و معایب سرویس بهداشتی خارجی
دستشویی های خارجی و اهل ایران هر یک مزایا و معایبی دارا هستند

لوله بازکنی خیابان گرگان

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس