شما این‌جا هستید
رفع بوی بد فاضلاب 

لوله بازکنی -

راه کارهایی برای رفع بوی بد در سرویس منازل

از یک انبان زغال چوب به کار گیری نمایید . زغال چوب هم ماننده جوش شیرین خیر صرفا می‌تواند برای صاف کردن آلودگی های آب مصرف شود بلکه میتواند بوی بد فاضلاب را هم جذب نماید .  رفع بوی بد
سرویس بهداشتی دستشویی WC شیوه کارهایی برای رفع بوی بد در خدمت منازل

به نقل از خدمت خانواده استکان نیوز , جای تعجب نیست که واژه دستشویی , ذهنیت بدی در آدم ساخت می نماید . چیزهایی که در سرویس بهداشتی وجود دارا‌هستند شمارا با میکروب های اکثری مواجه می نماید چون میکروب ها برای رویش و نشر به سه دلیل رطوبت , ظلمت و خوراک نیاز دارا‌هستند که همه در سرویس بهداشتی پیدا می شود . درحال حاضر با تمام این تفاسیر , حقیقت فرارو گریز ناپذیر این است که شما مجبورید دستشویی خانه را پاک فرمایید .

بیشترین و آزاردهنده ترین ویژگی یک سرویس بهداشتی چیست؟بله , بوی بد فاضلاب سرویس بهداشتی و توالت . . . . این بوی بد از هر چیزی شاید باشد . دیوار , کف , سینک تخلیه , سیفون و یا این که وان خزینه . امیدوارم که‌این رایحه از سپتیک تانک نباشد چون که متعفن خواهد بود . خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی جلال آل احمد مشهد

حالا بایستی چه کرد؟

حذف بوی بد فاضلاب سرویس بهداشتی یا این که خزینه با روش های ابتدایی :

ابتدا می بایست مدل رایحه را تشخیص بخشید , آیا بوی رطوبت است؟یا بوی کپک؟یا بویی مشابه بوی ادرار؟یا مدفوع؟یا بوی بد فاضلاب ؟یا چه بسا بوی مرداری که احتمال دارد در چکیده از گرمابه یا این که دستشویی پوسیده باشد . آن گاه می بایست مکان آن عطر را مشخص و معلوم کرد . آیا این رایحه در کلیه جای ساختمان و اتاق ها به‌وجود آمده ؟ یا این که در محل خاصی , به عنوان مثال در حوالی دستشویی یا این که در درون دستشویی و در اطراف سپتیک تخلیه؟ آیا منشاء بوی بد , لباسی بوده که تا قبل از این در خزینه جا مانده؟ شما می بایست محل ظریف بوی بد را شناسایی فرمایید و آن گاه به آنجا بروید .

در صورتیکه نیاز دارید که بصورت سرعت بالا و موقتا , بوی بد خزینه یا این که توالت را از در میان ببرید , یک یا این که یک سری چوب کبریت را روشن نمایید . چوب کبریت دربردارنده گوگرد است و گوگرد , هنگام سوختن تبدیل به اکسید گوگرد می شود که ماده ای زیاد قادر برای نهفته کردن بوی بد فاضلاب است .

از در میان بردن بوی بد سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی و گرمابه با روشن کردن کبریت گویا است که شایسته ترین شیوه برای از میان بردن بوی خزینه , مفتوح کردن پنجره ها است . مگردر هوای سرد یا این که بارانی . در شرایطی که این قابلیت و امکان وجود داشت , پنجره ها را گشوده فرمایید و بگذارید که هوای جدید در گردش باشد . به هر صورت در صورتیکه قابلیت و امکان گشودن پنجره وجود نداشته باشد , شیوه های دیگری هم میباشد .

مفتوح کردن پنجره ها برای حذف بوی بد سرویس بهداشتی و گرمابه و دستشویی

برای خلاص شدن از بوی بد دستشویی یا این که خزینه , مطمئنا به چیزی قادر خیس از آب و صابون نیاز دارید . برای شستشوی جرم کاسه سرویس بهداشتی و کف خزینه و سرویس بهداشتی و دیوارها می توان از سرکه سپید و یا این که هیدروژن پراکسید استعمال کرد . همینطور می توان از ریکا تحت عنوان ماده قدرتمند منزه کننده چربی استعمال نمود . به کار گیری از این مواد میتواند ادله چربی را از دربین پیروزشود و در شرایطی‌که که رایحه از چربی دیوار و کف باشد , اختلال را برطرف نماید .

از فی مابین بردن بوی بد خزینه توسط شستشوی خزینه

به کارگیری از یک شمع یا این که لامپ ( چه بسا سوای رایحه ) میتواند بوی بد فاضلاب دستشویی یا این که خزینه را بصورت فعلا و پرسرعت از در میان پیروزشود . ولی در صورتی‌که نمی‌خواهید از این روش به کار گیری نمایید , استعمال از یک بو کارکشته هم میتواند موقتی شما‌را از شر این بوی بد خلاص نماید . لوله بازکنی محدوده خیابان آذربایجان

از در میان بردن بوی بد توالت و دستشویی و خزینه ساختمان با شمع

رفع و از میان بردن بوی گند خزینه و دستشویی بوسیله رایحه

آمونیاک هم یک استدلال مضاعف حاذق برای پاک کردن گرمابه و توالت است . دست کم یک توشه خزینه و توالت را با آمونیاک پاک نمایید . ابدا اذن ندهید آمونیاک به مایع سفیدکننده نزدیک شود .

جوش شیرین هم برهان خیر و خوبی برای رفع بوی بد فاضلاب سرویس بهداشتی , خزینه و سرویس بهداشتی است . کمی از جوش شیرین را در ظرفی بریزید ( مقدار ظرف و جوش شیرین به مقدار گرمابه مربوط است ) و آن را در خزینه و یا این که توالت قرار دهید . بعداز یکسری روز ظرف را برداشته و محتویات جدیدی از جوش شیرین در آن قرار دهید . این کار را بصورت مداوم و اگرچه روز یک توشه انجام دهید تا بوی بد پاک بشود .

اسید کلریدریک هم پیشنهاد میشود . این ماده شیمیایی دوچندان تند قادر است لکه های با عمر خیلی مضاعف ( برای مثال لکه چهل ساله ) را از دربین برنده شود . البته در استعمال از این ماده قدرتمند فراوان مراقب باشید . این ماده را سریعا بشویید و اصلا برای دوران طولانی در کف یا این که دیوار نریزید . چون سبب ساز از در بین رفتن و خورده شدن رنگ و کاشی و سرامیک می شود .

از یک انبان زغال چوب استعمال نمائید . زغال چوب هم ماننده جوش شیرین خیر فقط قادر است برای صاف کردن آلودگی های آب استعمال شود بلکه قادر است بوی بد فاضلاب را هم جذب نماید .

دیوارها , کف و کاسه توالت را ضدعفونی نمائید و جرم مانده بعد از سالها به کار گیری را تماما از فی مابین ببرید , در صورت وجود پرده و . . . تمام آنان را به طور کامل بشویید . کاسه سرویس بهداشتی را با دوز نیکی از آمونیاک و با برس پاک فرمایید . در استعمال از مواد شیمیایی حتما از راهبرد مندرج بر روی آن پیروی فرمایید و هیچ وقت از ترکیب مواد شیمیایی به کار گیری نکنید . حتما از حافظ دیده و پوست به کار گیری کرده و حتما بعد از زمان مقداری مواد اسیدی را بشویید . چاه بازکنی و تخلیه چاه مولوی جنوب تهران

از در بین بردن بوی فاضلاب سرویس بهداشتی , خزینه و توالت بصورت توسعه یافته :

حذف مشکلات تاسیسات , برای از دربین بردن بوی بد سرویس بهداشتی و گرمابه و سرویس بهداشتی
فرض فرمایید تمام این امور را انجام دادید البته بوی بد هنوز باقی بود .

*آیا ساختمان خانه شما از سیستم فاضلاب شهری استعمال می نماید ؟ و یا این که در ساختمان یک یا این که چندین چاه فاضلاب موجود است ؟ ایراد می‌تواند در هر جایی از لوله کشی

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس