شما این‌جا هستید
لوله بازکنی 

لوله بازکنی -

روش کار با دستگاه فنر لوله بازکنی برقی

از فنر لوله بازکنی برای کابردهای مختلفی استعمال مینمایند که سود ی کار گشودن گرفتگی لوله میباشد . دستگاه لوله بازکنی از موتور و فنر درست شده شده‌است . موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تامین می کند و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد میکند .
گرفتگی لوله به دلیل گیر کردن شی فرنگی در لوله ی آشپزخانه , سرویس بهداشتی , خزینه و هر لوله ی دیگری به راحتی به یاری فنر لوله بازکنی گشوده خواهد شد . گیر کردن شی فرنگی شی فرنگی یک کدام از مشکلاتی است که به راحتی برطرف نمیشود و نیاز به به کارگیری از دستگاه داراست . لوله بازکنی با فنر برقی مزایای متعددی داراست که درین نصیب به آن میپردازیم . لوله بازکنی

مزایای استعمال از فنر لوله بازکنی برقی :

شرکتهای لوله بازکنی با امداد این فنرها میتوانند به راحتی گرفتگی لوله را در سریعترین زمان ممکن برطرف کنند . کار با دستگاه فنر لوله بازکتی بی آلایش بوده و آسیبی به سیستم لوله کشی فاضلاب خانه وارد نمی‌کند .
این دستگاه ها در عین سبکی قادرند گرفتگی دشوار را هم برطرف کنند . سرفنر های متعدد این دستگاه امکانی را برای اشخاص آماده می نمایند که بتوانند هر خلل و گرفتی لوله را برطرف کنند . عواملی مثل بلند بودن لوله و گرفتگی در عمق لوله ممانعتی برای به کارگیری از این دستگاه فنر لوله بازکن برقی تولید نخواهند کرد . انعطاف پذیری بالای فنر میتواند لوله های مالامال پیچو خم را نیر گشوده نمیاد .
به‌دنبال با روش به کار گیری از دستگاه فنر لوله بازکن برقی آشنا می شویم . لوله بازکنی محدوده بابایی

طرز ی کار با دستگاه فنر لوله بازکنی :

ابتدا برای کار با دستگاه فنر لوله بازکنی می بایست شایسته ترین سرفنر را برای دستگاه تعیین نمود . این دستگاه ها قابلیت و امکان بازکردن هرگونه گرفتگی را دارا‌هستند در صورتیکه بتوانید رمز فنر مطلوب را متناسب با نیازتان تعیین کنید . بعد از آنکه سرفنر مطلوب را برای کار با دستگاه فنر لوله بازکنی تعیین نمودید آن را به دستگاه وصل کرده و آن‌گاه فنر را محیط قرارگیری فنر بیرون کرده و به داخل لوله جهت دهی می‌کنید . تا جایی بدین کار ادامه میدهیم که به محل گرفتگی لوله برسیم بعداز انکه مطمئن شدید محل گرفتگی را پیدا کردید دکمه ی روشن دستگاه را فشار دهید تا براحتی فعالیت لوله بازکنی را انجام دهید . لوله بازکن در منطقه تهران شبانه روزی

یکی‌از قابلیت و امکان های دیگر دستگاه لوله بازکنی این است که می توان سازه به گرفتگی های گوناگون توان دستگاه را تهیه نمود . این کار بوسیله ی کلید راست گرد و چپ گرد دستگاه صورت می‌گیرد .

در سطح ی اخر لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی برقی می بایست یه خرده آب را بعد از گشوده شدن لوله و بیرون نمودن فنر به داخل لوله سرازیر شد تا مواد مازاد به داخل فاضلاب بروند . بعداز بیرون کردن فنر از فاضلاب آن را مجدد با احتیاط در محیط ی اختصاصی توده نمایید

دستگاه لوله بازکنی چه کاری انجام میدهد؟

قبلی از آنکه دستگاه لوله بازکنی ساخته شود شرکت ها متعدد لوله بازکنی و اشخاص دیگر برای مفتوح کردن گرفتگی لوله فاضلاب از فنر لوله بازکنی به همراه دریل استعمال می‌کردند . در واقع فنر لوله بازکنی را به رمز دریل بسته و مبادرت به مفتوح کردن گرفتگی لوله کرده . ایراد این کار درین بود که سرعت دریل دوچندان بود و فنر هم حفاظی نداشت . با جنبش پر سرعت دریل فنر تخت گاز دوران می کرد و به اطراف برخود می کرد . ولی با ساخت دستگاه لوله بازکنی این خلل حل شد . دستگاه لوله بازکنی به راحتی و سوای خطر گرفتگی لوله فاضلاب را گشوده میکند .

مزایای دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی وسیله ایی مطلوب برای گشودن گرفتگی‌های دشوار لوله فاضلاب است . دستگاه لوله بازکنی با ساختار مطلوب اتوماتیک لوله بازکنی را فراوان سهل وآسان نموده است . دستگاه لوله بازکنی به طور کلی از موتور و فنر ساخته شده شده‌است . موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تامین می نماید و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد میکند . علت استعمال از فنر در دستگاه لوله بازکنی , انعتاف‌پذیر بودن آن است . دستگاه لوله بازکنی فواید بخش اعظمی داراست که بعضی از آن ها به عبارت تحت است

کوچک و قابل حمل
به کار گیری از برق شهری
گشوده کننده گرفتگی‌های مشقت بار
سرفنرهای گوناگون
فنر بلند برای لوله‌های طولانی
محیط جمع‌کننده فنر
سرعت فعالیت در مفتوح کردن گرفتگی
مطلوب برای موسسات لوله بازکنی

کلاهبرداری شرکت ها لوله بازکنی و تخلیه چاه

برچسب‌هایی که هر از گاه بر روی دیوار و در منازل چسبیده می شود معمولا دربردارنده یک دسته پیام تبلیغاتی برای اهل خانه و ساکنان واحدهای مسکونی میباشند : «لوله بازکنی فوری» , «تخلیه چاه» , «لوله بازکنی و تخلیه چاه» و یا این که چیزی در حدود همین کار . لوله بازکنی و تخلیه چاه در کامرانیه شمال تهران

هم اکنون دیگر خانه‌ای نیست که تعدادی برچسب لوله بازکنی و تخلیه چاه بر در و دیوارش نچسبیده باشد . چه بسا احتمال دارد منزل و ساختمانی نباشد که دچار به مراجعه و تماس با صاحبان این مدل آگهی‌های چسبناک برای رفع گرفتگی لوله و یا این که تخلیه چاه خانه نشده باشد .
اما نیاز به مطرح شدن این نکته نیست که‌این گونه فرآورده‌های تبلیغاتی , صرفا در کشورهایی مثل کشور ایران که سایه کمرنگی از مقررات صنفی بر راز اتحادیه‌های صنوف سایه انداخته است قابل مشاهده و رویت میباشد .
کلاهبردارانی که با شیوه‌های تازه هر روز پا به میدان ظهور میگذارند و تا ارگان های نظارتی و رسمی بخواهند فرصت جولانی برای خودداری از فعالیت‌های اقتصادی این قبیل کلاهبرداران داشته باشند , توشه خودشان را می‌بندند و روزی دیگر با شکلی نو و شمایلی موجه‌تر مجدد ظواهر میگردند .

این ایام گرفتگی لوله‌های فاضلاب منازل از جمله سرویس‌های ظرفشویی و بهداشتی یا این که چاه آشپزخانه و سرویس بهداشتی اعم از گرفتاری‌های ارگانیک معاش شمرده می‌گردد که چنانچه برای رفع این خلل , با یک کدام از شماره تماسهای درج شده روی این برچسب‌های تبلیغاتی تماس گرفته باشید بدون شک با خاطره‌ای تلخ و ناباورانه ناشی از اخذ هزینه‌های نامعقول و یا این که سرویس ها ناقص وواجه شده‌ اید .
بیشتر صاحبان این آگهی‌ها اشخاص بی تخصص و ناکارآمد میباشند که با تهیه و تنظیم یک دستگاه دریل منحصر به فرد لوله بازکنی که میانگین ارزش آن در بازار روز جاری کمتر از صد هزار تومان است و تهیه و تنظیم یک‌سری متر فنر و ابزارهای معمولی اختصاصی تخلیه چاه , روزمره یک‌سری صد هزار

دانلود نسخه پی دی اف - Download PDF Version

منابع مفید:
لجن فاضلاب

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس