شما این‌جا هستید
خدمات فلاش تانک 

لوله بازکنی -

فلاش تانک مناسب برای نصب توالت فرنگی

فلاش تانک ها امروزه نیز در دستشویی های اهل ایران و نیز خارجی کاربرد داراست . فلاش تانک ها هر یک دارنده مزیت ها و کاربرد های مختلفی می‌باشند که تعیین را برای شما پیچیده خواهند کرد . تعیین یک فلاش تانک بسته به نیاز و انگیزه شما از نصب فلاش تانک متعدد خواهد بود . فلاش تانک ها از یک مبداء تغذیه و یک لوله ی انتقال آب تشکیل شدهاست . در نصب سرویس بهداشتی خارجی این نکته مضاعف دارای اهمیت شما که یک فلش تانک مطلوب در سیستم سرویس بهداشتی خارجی به فعالیت رود . هنگام تعیین سرویس بهداشتی خارجی گذشته از نصب سرویس بهداشتی خارجی داده ها ضروری و کافی را در رابطه با میران مصرف آب به وسیله فلاش تانک به دست آورید . در‌این نصیب به معرفی اشکال فلاش تانک ها میپردازیم . خدمات فلاش تانک

فلاش تانک توکار :

در‌حالتی که زیبایی توالت برای شما اهمیت داراست پیشنهاد ی ما به شما به کار گیری از فلاش تانک ها ی تو فعالیت می‌باشد . این فلاش تانک ها همانطور که از نامشان پیداست هنگام نصب سرویس بهداشتی خارجی درون دیوار نصب میشوند . به‌این صورت که برای به کار گیری از این فلاش تانک هات بایستی دکمه ی نصب شده بر روی دیوار را استعمال کرد . از این گونه فلاش تانک ها در هتل ها , رستوران ها , منزل های مجلل و نهادها ی مدنی به کارگیری می شود . خدمات تعمیر و نصب توالت فرنگی شاهین ویلا کرج

فلاش تانک خودکار

در شرایطی که تمیز کاری و تمیری توالت برای شما فراوان دارای اهمیت است سفارش ما به شما نصب فلاش تانک خودکار هنگام نصب سرویس بهداشتی خارجی هست . چنانچه از فلاش تانک ها خودکار در سیستم دستشویی خارجی به کار گیری کنید بعد از بازکردن درب دستشویی فلاش تانک به طور خودکار کار نموده و آب را تخلیه می نماید .

فلاش تانک دو مخزنه

برای صرفه جویی بیشتر و خوب تر در مصرف آب توصیه ما به شما به کارگیری از فلاش تانک های دومخزنه است . این فلاش تانک ها از دومخزن با حجم های گوناگون تشکیل‌شده گردیده اند که به گزینش شما فعالیت می‌کنند . با نصب این فلاش تانکها می‌توانند از میزان اب هدر رفته به میزان متعددی کم نمائید .

با بکارگیری مجهزترین امکانات لوله بازکنی کمپانی سپهر خدمت به همراه مجموعه های کارآزموده و کارشناس مهیا ی سرویس رسانی به بخش ها متعدد تهران و حومه می‌باشد .

روشی سهل و آسان برای تعمیر فلاش تانک

قبلی از این‌که به تعمیر فلاش تانک بپردازیم بایستی بدونیم که ابدا فلاش تانک چجوری عمل میکنه؟ بطور کلی میشه اظهار کرد عمل فلاش تانک یا این که سیفون دستشویی اینطوره که آب رو توی مخزن خودش نگه میداره و یکدفگی تمام آب رو آزاد میکنه تا با شدت به وجود اومده دستشویی شسته بشه .

برای توضیح بیشتر میتونیم بگیم که درپوشی وجود داره که با وزن آب جلوی جاری شدن آب رو میگیره . هنگامی که ما ضمانت کننده رو می کشیم , درپوش برداشته شده و آّب آزاد میشه . تا‌زمانی‌که آب درون مخزن خالی نشده شناور متصل به مخرن , درپوش رو بالا نگه میداره تا آب به طور کامل بیرون بشه و پس از اون درپوش مجدد روی لوله مجرای آب رو میپوشونه . درحال حاضر آب وارد مخزن میشه تا این که سیستم فلاش تانک ورود آب رو جدا کنه تا آب هدر نره .

در حین شبانه روز راه و روش ای که گفته شد توشه ها و توشه ها تکرار میشه و در‌حالتی که توی هر یک کدام از سطح های بالا ایراد پیش بیاد شما نیاز به تعمیر فلاش تانک پیدا میکنین . تخلیه چاه فلکه ضد مشهد

عیب یابی سیفون یا این که فلاش تانک

گذشته از تعمیر فلاش تانک می بایست ببینیم چرا فلاش تانک حاد شده . اما عارضه ها زیادی برای فساد سیفون وجود داره که در‌این بخش تکراری ترین اونها رو میگیم .

آب بندی نشدن
کمتر شدن تخلیه آب
چکه کردن آب
عدم تخلیه آب
ریختن آب از مخزن فلاش تانک

آب بندی نشدن

رمز ریز شدن آب به باطن سرویس بهداشتی میتونه نشونه ی عدم آب بندی سیفون باشه که در اینصورت نیاز به تعمیر فلاش تانک داره .

کمتر شدن تخلیه آب

اگه فلوتر ( وسیله ای برای در اختیار گرفتن مرحله مایع که ظاهری حبابی صورت داره ) یا این که پرکن مخزن حاد باشه , مخزن به صحت مالامال نمیشه و در سود تخلیه آب کمتر میشه .

دقت کنین اگه شیر تخلیه تهیه نباشه و در موقعیت کم قرار گرفته باشه , تخلیه آب کمتر میشه .

چکه کردن آب

اگه اتصال ها صحیح و مهندسی شده نباشه , اورینگ ها در جای اختصاصی خودشون نباشن و مهره ها شل باشن ممکنه سیفون چکه کنه .

عدم تخلیه آب

اگه اهرم سیفون و وسایل متعلق به اون مشکلی داشته باشن تخلیه آب به صدق انجام نمیشه . همینطور ممکنه اهرم درون چنگکی جا نیفتاده باشه یا این که اهرم به صدق نصب نشده باشه یا این که چنگکی به جایی نظیر در فلاش تانک گیر کرده باشه . لوله بازکنی محدوده تقی آباد

ریختن آب از مخزن فلاش تانک

اگه شناور تهیه نباشه و یا این که به در فلاش تانک گیر کنه آب از مخزن فلاش تانک روان میشه .

ترفندی برای تعمیر فلاش تانک

از مالامال شدن و خالی شدن خودکار فلاش تانک خودداری کنین , یعنی پس از هربار استعمال شیر فلاش تانک رو ببندین و برای توشه دیگه که وارد دست شویی میشین شیر آب رو گشوده کنین تا مخزن برای استعمال لبریز بشه . این فعالیت رو تا کمتر از یک ماه تکرار کنین تا توشه جرم دریافت کردن بدور لوله آب , دیگه فلاش تانک چکه نکنه .

اگه براتون سوال پیش اومده که چرا اینکار رو می‌کنیم بهتره بدونین زمانی که سیفون خالی بشه مدام یه خرده آب توی اون باقی میمونه در حدی که ته مخزن تنها تر باشه . با کم آب شدن آب , کمی جرم روی لوله ها رسوب میکنه که همین رسوبات جلوی چکه کردن رو میگیرن , با این عمل جلوی هدر رفتن آب رو نیز گرفتین .

اگه گشوده نیز روش های بالا کمکتون نکرد میتونین با تماس گرفتن به شخص کارشناس برای تعمیرسیفون خونه تون مبادرت کنین .

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس