شما این‌جا هستید
چاه بازکنی 

لوله بازکنی -

لایروبی شبکه فاضلاب , چاه و کانال فاضلاب

لایروبی کانال , چاه و شبکه فاضلاب . برهان و نشانه ها لبریز شدن چاه

ادله مالامال شدن جاه فاضلاب : گهگاه وجود مواد زیادی نظیر موی , پلاستیک , چربی های گوناگون و . . . منجر تولید لایه ای ضد آب می شود که‌این لایه ضد آب همگی بدنه ی شبکه چاه را می پوشاند و سبب ساز عدم نفوذ آب در چاه می شود . همین دستور منجر مالامال شدن پر سرعت و مختلف چاه شده و تخلیه آن هم مالامال هزینه خواهد بود .  چاه بازکنی

چاره چیست؟

ما با لایروبی این مواد از چاه و کانال فاضلاب , کف تراشی چاه فاضلاب و لجنکشی تضمین میکنیم که چاه فاضلاب مثل روز اولیه کشش خویش را بدست بیاورد . لایروبی با نیروی انسانی انجام می شود , به‌این صورت که بعد از تخلیه چاه فاضلاب , اشخاص فنی ما به درون چاه رفته و لجنها و مواد بازدارنده جذب کف چاه را به خارج چاه انتقال می دهند . ارزش لایروبی و کف تراشی چاه , بر طبق میزان لجن و موادی است که از کف چاه تراشیده شده ( ارزش مبتنی بر هر نیسان ) . کمپانی تاسیسات ساختمانی صالح علاوه بر لایروبی چاه فاضلاب به لایروبی شبکه فاضلاب , لایروبی کانال فاضلاب و حفاری شبکه فاضلاب و شبکه تاسیسات هم عمل میکند .

کف تراشی چاه فاضلاب

گهگاه وجود مواد زیادی مانند گیسو , پلاستیک , چربی های متفاوت و . . . سبب ساز ساخت لایه ای ضد آب می شود که‌این لایه ضد آب همگی بدنه ی شبکه چاه را می پوشاند و منجر عدم نفوذ آب در چاه می شود . همین فرمان منجر لبریز شدن پر سرعت و متفاوت چاه شده و تخلیه آن هم مالامال هزینه خواهد بود . لوله بازکنی زمزم تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله انسجام قم

راه‌حل چیست؟

بها کف تراشی هزینه

ما با لایروبی این مواد و کف تراشی چاه فاضلاب تضمین میکنیم که چاه خانه نظیر روز نخستین کشش خویش را بدست بیاورد .

لطفا برای دیدن هزینه ها بر روی ارزش کف تراشی فاضلاب و لایروبی کلیک و برای دیدن شماره تماس بر روی شماره تماس کف تراشی چاه فاضلاب کلیک فرمائید .

عامل مالامال شدن چاه فاضلاب

مالامال شدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله فاضلاب بخشی از مسائلی است که احتمالا در هر زمان و هر ساختمانی حادثه بیفتد . مالامال شدن چاه , بسته به عامل ها گوناگون , در زمانهای مختلفی حادثه می افتد . به عنوان مثال در چاه هایی که در بخش های کوهستانی شهر باشند ( سنگی باشند ) دارنده کشش آب کمتری می باشند و همین دستور سبب ساز لبریز شدن پیاپی چاه در یک سری سال می شود البته چاه هایی که دارنده کشش بالایی می باشند و از مال شنی , احتمالا بعد از 20 یا این که 25 سال مالامال شوند . اما معمولا چاه ها از کالا خاک معمولی می‌باشند . در هر حال برای این‌که چاه ساختمان کشش بیشتری داشته و آب بیشتری را در خاک نفوذ دهد می بایست بعداز تخلیه کردن چاه , استارت به لایروبی چاه فاضلاب کنیم تا لایه های دیواره های چاه کنده شده و آب راحت خیس به زمین نفوذ نماید . یکی دیگر از وضعیت لبریز شدن چاه فاضلاب , عمق فاضلاب است . هر چه عمق چاه بیشتر باشد و یا این که اتاقت های بیشتری در کف چاه ساخت شده باشد , فاضلاب دیر خیس مالامال خواهد شد . در صورت لبریز شدن چاه فاضلاب کافیست با ما تماس حاصل نمایید تا با مشورت و بازدید مجانی در سرویس شما باشیم . لطفا برای دیدن بها بر روی ارزش تخلیه چاه و برای دیدن شماره تماس بر روی شماره گوشی تلفن تخلیه چاه کلیک نمائید .

در دست گرفتن کردن چاه فاضلاب ( مامان چاه )

چاه فاضلاب سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی در‌حالتی که مالامال شود , مخاطراتی را به وجود میاورد . در حالتی‌که به موقع خالی نشود , خطر ریزش چاه پیش میاید که خسارات جانی و مالی زیاد در بر دارااست . بویژه در صورتیکه چاه فاضلاب در قسمتهای داخلی ساختمان واقع شده باشد .

علت پرشدن چاه فاضلاب

١ – در زمینهای غیر ماسه ای , عدم کشش و مکش آب در خاک به وجود می‌آید که بجهت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری , مامان چاه در هنگامی معلوم مالامال می شود .
٢ – در زمینهای شنی , خطر پرشدن چاه فاضلاب به مراتب کمتر از زمینهای خاکی است . علت پرشدن این دسته چاهها قوام و ضماری است که از فضولات , کف صابون و چربیها بر جداره دیواره چاه نشست می نمایند و سبب ساز عدم مکش آب میشوند .

شایسته ترین روش رفع گرفتگی لوله های فاضلاب

روش تشخیص مالامال شدن مامان چاه فاضلاب :

١ – از محل کفشوی و سیفون چاه سرویس بهداشتی و توالت خانه بوی نامطبوعی به مشام میرسد .
٢ – معمولاً برای تهویه چاه فاضلاب و خروج گازهای باطن چاه , تا بلندترین نقطه ساختمان هواکش یا این که لوله ونت تعبیه
می شود .
٣ – اگر مامان چاه فاضلاب در محوطه ایوان باشد , به دلیل پرشدن چاه تراز موزاییک فرش روی دهانه آن
تر می شود .

در صورت لبریز شدن چاه فاضلاب نیاز به تخلیه چاه فوری است . چاه بازکنی و تخلیه چاه بهارستان اصفهان شبانه روزی

۴ – در مورد ها وخیم پرشدن چاه فاضلاب با بی کششی آب و به اصطلاح بالازدن و پس زدن آب و فضولات در سرویس بهداشتی , آب و کف صابون در کفشوی خزینه , همینطور در سیفون سرویس بهداشتی و یا این که آشپزخانه مشخص و معلوم می شود . در چنین مواقعی به حیث می‌رسد که در مسیرها , گرفتگی به وجود آمده است .
۵ – بجهت تر شدن مرحله روی چاه , محل مذکور نسبت به بقیه سطح ها دیگر بوی زننده ای پیدا می نماید . معمولاً محل چاه فاضلاب در سازه معین است . البته درصورتی که محل چاه مشخص و معلوم نباشد , به روش ذیل محل مذکور را پیدا میکنیم :

روش جستن محل و نقطه درب چاه فاضلاب
در مواقع بدون صدا بدون نقص مثل آخر شب , یکی‌از شیرها را گشوده می‌کنیم تا آب در لوله فاضلاب سرازیر شود . گوش را در تراز نقاط متفاوت زمین قرار می‌دهیم , در شرایطی که چاه فاضلاب لبریز شده باشد , صدای ریزش آب در طول در حدود گوش می‌رسد . در چنین مواقعی درپوش یا این که راز چاه را بر میداریم تا طول مرحله آب مشخص شود . آن گاه با دستگاه تخلیه چاه , فاضلاب را خالی میکنیم .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس