شما این‌جا هستید
نصب کولر گازی 

لوله بازکنی -

مزایای سیستم اینورتر در کولرگازی و اسپلیت

کمپرسور مورد به کار گیری درکولرگازی و اسپلیت ها را می شود به دو مدل کمپرسورمعمولی با به دور اثبات و کمپرسور اینورتر با بدور متغیر نوع بندی نمود . کولر گازی کم مصرف یا این که به عبارتی اینورتر مجهز به کمپرسور با بدور متغیر دارنده تراز انرژیA می‌باشند . کولرهای گازی اینورتر همان گونه که از نام آن معلوم است بوسیله تغییر‌و تحول بدور کمپرسور از خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور یا این که موتور کولرجلوگیری می نماید و این مراحل سبب صرفه جویی در مصرف برق می شود . در واقع موتور یا این که کمپرسور کولر گازی اینورتر در آستانه کار خویش یکبار آغاز می‌خورد و فقط با ارتقا یا این که کاهش بدور کمپرسور , وظیفه خویش را انجام می‌دهد , در شرایطی‌که که در کولرگازی و اسپلیت با کمپرسورهای بدور اثبات تهیه دما توسط خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور انجام می‌گردد که‌این کار در واقع سبب آمدن شوک الکتریکی به سیستم برق ساختمان می شود . تعمیرکار کولر گازی آموزش آسان نصب و جابه جایی کولر گازی برای همه بصورت تصویری

مزایای سیستم اینورتر در کولرگازی و اسپلیت ها

کمپرسور اسپلیت های اینورتر عمدتا به سرعت مبرد R410 که ساز گار با محیط زیست میباشد کار می نمایند . اعم از تفاوت های بیشتر دربین کولر گازی های معمولی و اسپلیت های اینورتر می شود به مواقعی از این قبیل اشاره کرد :

مصرف برق کولر گازی و اسپلیت های اینورتر از کولر گازی و اسپلیت های معمولی کمتر میباشد .

تفاوت بها کولر گازی اینورتر که گران خیس از کولر گازی معمولی است .

سرعت وصال به دمای متبوع در کولر گازی اینورتر سریعتر از کولرگازی معمولی هست .

هزینه تعمیرات کولرگازی اینورتر بیشتر از کولرگازی معمولی میباشد .

در غایت در صورتی‌که بخواهیم بصورت صادقانه و کارشناسانه به قضیه میزان کاهش مصرف برق در اسپلیتهای اینورتر اشاره کنیم بایستی اذعان نمود , تبلیغاتی که موسسه ها وارد کننده کولرهای گازی اینورتر بر پایه ی کاهش مصرف برق ۶۰ درصدی در‌این جور کولرها دارا‌هستند خیر ثابت شده‌است و خیر منطقی . بطور نمونه فرض فرمایید در ماههای تیر و مرداد که دمای هوا چه بسا به مرز ۴۰ رتبه نیز می‌رسد و کولر شما و کمپرسور آن برای تامین دمای هوای دلخواه و مناسب به عنوان مثال ۲۴ نسبتاً بصورت دایم در درحال حاضر کار می‌باشند , بنظر شما آیا حقیقتا میزان کاهش مصرف برق فقط بدلیل تبدیل برق متناوب شهری به جریان برق DC و آغاز آهسته به دور موتور کمپرسور کولر اینورتر می تواند تا ۶۰ درصد باشد؟ راهنما و آموزش نصب کولر گازی و قسمت های مختلف آن

نکات دارای اهمیت گزینش اشکال کولر گازی و اسپلیت :

امروزه کولر های گازی یا این که اسپلیت یونیت ها یکی‌از پرطرفدارترین و همه گیرترین امکانات تهویه مطبوع بوده که برای تأمین سرمایش ( و بعضاً همراه با گرمایش ) در محیط های گوناگون مسکونی , اداری و … مورد به کارگیری گسترده قرار میگیرند .

چرا کولر گازی و اسپلیت قاچاق نخریم؟

با وجود تبلیغاتی که‌این روز ها بعضی اشخاص سود جو برای عرضه و فروش کولرهای قاچاق و بانه ای با قیمت خوب خیس ( خصوصا با برند جنرال , جنرال کیت و … ) به شیوه انداخته اند , خرید این امکانات بدون شک مشکلات متعددی را برای شما ساخت مینماید . مشکلاتی از قبیل سوختن کمپرسور در تعدادی هفته اولیه . . خنک نکردن گاز پس از یک‌سری هفته که هزینه رمز سام اوری رو برای شما به ارمغان میاره سفارش ما فرآورده با گارانتی اساسی و شرکتی است تمام محصول ها ما با گارانتی اساسی موجود هست مقطع زمان گارنتی کولر گازی های در بین 5 تا 10 سال می‌باشد . نصاب کولر گازی در مشهد

شیوه گزینش کولرگازی و اسپلیت

امروزه اکثری از مردمان به کار گیری ازکولرهای گازی و اسپلیت را جهت تامین هوای خنک در فضای خانه یا این که دفتر کار خویش به به کار گیری از سایر اشکال دستگاه های سرمایشی و تهویه مطبوع ترجیح می دهند , چون کولرهای اسپلیت در مقایسه با دیگر امکانات تهویه مطبوع از مزایای اکثری برخوردارند .

عواملی مانند معضل فقدان آب , عدم وجود ترموستات در کولر های آبی‌رنگ , نیاز به اجرای شبکه های بزرگ و حجیم عبور هوا , عدم قابلیت و امکان تهیه و تنظیم دمای گوناگون در نقاط گوناگون یک محیط با کولر آبی‌رنگ , عدم قابلیت استعمال از کولرآبی در حالت آب و هوایی مرطوب , عدم رضایت از میزان خنک کنندگی به وسیله کولر های آبی رنگ و… . . سبب ساز شده است تا کولرهای گازی و اسپلیت ها نسبت به کولرهای آبی رنگ روز آپ دیت محبوبیت بیشتری در بین مردمان پیدا نمایند .

در‌این مقاله قصد داریم نکات کلیدی و اضطراری , جهت تعیین و خرید کولرگازی و اسپلیت را بطور خلاصه یاد‌آوری نمائیم تا شما یوزرها گرامی با دوراندیشی هرچه بیشتر نسبت به خرید کولر گازی و اسپلیت مایحتاج خویش مبادرت فرمایید .

اولی نکته گزینش مارک و گارانتی کمپانی خالق کولر گازی است .

شما در گزینش مارک کولر خویش کاملاً آزاد میباشید ولی کارایی فرمائید مارک کولر گازی که گزینش می‌کنید اولاً شناخته شده باشد , دوماً از گارانتی دارای اعتبار باتجربه براق برخوردار باشد , خصوصاً اعتنا داشته باشید که نمایندگی کمپانی گارانتی دهنده در اطراف شهر محل معاش و نصب کولر شما حاضر باشد تا در صورت پیدایش گونه های در کولر گازی و اسپلیت به کارداران آن‌ها مراجعه کنید .

دومی نکته مصرف برق و برچسب انرژی هست .

امروزه کلیه وسایل برقی بزرگ می بایست دارنده برچسب انرژی باشند تا مشتریان با دوراندیشی بدون نقص از میزان مصرف انرژی الکتریکی آن‌ها نسبت به خرید مبادرت کنند , کولرهای گازی و اسپلیت هم از این قاعده کلی مستثنی نیستند .
همینطور کارایی فرمایید هنگام خرید کولر گازی آنهایی را تعیین فرمایید که منزلت انرژی آنان بالا باشد ( A , A+ , A++ و B ) تا غایت دارنده جایگاه انرژی C باشند تا در حین به کارگیری از کولر گازی , با دیدن قبض برق در انتها ماه شگفت زده نشوید .
اسپلیت های اینورتر با تبدیل برق متناوب شهری ( AC ) به جریان برق بی واسطه ( DC ) , موجب شروع تدریجی , کم صدا و کم مصرف دستگاه در هنگام راه‌اندازی کولر می گردند . اما اما میزان حقیقی و واقعی کاهش مصرف برق آن‌ها نسبت به ارتقا شدید بهای این دسته کولرهای اسپلیت قابل بررسی است .
کولرهای گازی یا این که اسپلیت های اینورتر دار ( inverter ) , دارنده کمترین مصرف برق و با گرید انرژی A می‌باشند . واضح است کولرهای گازی اسپلیت گرید B نسبت به گرید A دارنده مصرف برق بیشتری بوده البته در هر حال از کولرهای گازی معمولی کم مصرف ترند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس