شما این‌جا هستید
خدمات توالت فرنگی 

لوله بازکنی -

نصب توالت فرنگی , تاسیسات , لوله بازکنی

سرویس های بهداشتی از لازمات هر ساختمان به حساب آورده می شود . اکنون در بخش اعظمی از ساختمان ها سرویس بهداشتی خارجی درنظرگرفته شده شده‌است . نصب دستشویی خارجی می بایست بهتراست بوسیله یک سرویسکار زبده و کاردان صورت گیرد در صورتیکه می خواهید خودتان دست به کار گردید نخستین می بایست یک سرویسکار فعال منش درست نصب یک سرویس بهداشتی را به شما نشان دهد تا خودتان بتوانید شغل های لوله کشی ساختمان را انجام دهید .

نصب دستشویی خارجی

اثاثیه ما یحتاج جهت نصب دستشویی خارجی در توالت و سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی خارجی با مخزن و نشیمن‌گاه
جا پیچی
پیچ‌گوشتی دوسو
پیچ‌گوشتی چهارسو
انبردست یا این که انبر
آچار فرانسه
سکه
رینگ مومی با پیچ
شیلنگ رابط سرویس بهداشتی خارجی ( بیشتر دستشویی فرنگیها به یک رابط ۱ . ۲ در ۲ . ۱ سانتی‌متری نیاز دارا هستند )

روند نصب سرویس بهداشتی خارجی

در سطح اولیه در آوردن پیچ‌ها , و واشرهای کهن

او‌لین کار برای نصب دستشویی خارجی این است که پیچ و واشرهای دیرین را در بیاورید . با استعمال از پیچ‌گوشتی دوسو نباید اذن بدهید رینگ مومی کهن و هر گونه کثیفی با پوست شما برخورد نماید زیرا برای شما خلل ساز می شود . هم‌چنین حتما می بایست از استشمام گازهای فاضلاب پرهیز کنید تا در گیر ایراد نشوید . برای خودداری از استشمام میتوانید کهنه در باطن دهانه قرار دهید تا دیگر گازهای فاضلاب به خارج از چاه شیوه نیابند . نصب توالت فرنگی نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله بلوار امام گرگان شبانه روزی

نصب پیچها و رینگ مومی تازه

در‌این تراز شما می بایست رینگ مومی‌ تنظیم فرمائید که دارنده پیچ باشد تا کار شما صورت بپذیرد . حلقه‌های دارنده پیچ مقداری گران‌تر از حلقه‌های سوای پیچ می‌باشند ولی این دسته خوبتر است . زمانی که رینگ و پیچ‌ها را نصب میکنید از اثبات شدن پیچ‌ها در باطن کانال و صحیح قرار بیان کردن آنان مطمئن گردید تا در آتی مشکلاتی حاصل نشود .

قرار دادن کاسه دستشویی خارجی روی رینگ مومی

پس از اینکه مطمئن شدید پیچ‌ها دقیقا در داخل حفره‌های کاسه سرویس بهداشتی خارجی قرار گرفته است کاسه دستشویی را روی آن قرار دهید و کمی کاسه را فشار دهید تا بر روی سرامیک‌ها کف سفت شوند . این کارباعث تولید یک مجرای غیر قابل نفوذ آب می شود .

نصب مهره‌ها و واشرها را در هر پیچ

واشر می بایست با تراز چینی کاسه دستشویی خارجی تماس داشته باشد تا به خیر کار نماید . از دوچندان محکم کردن مهره‌ها بپرهیزید زیرا این کار به تراز چینی صدمه وارد می نماید و در پایان سبب ساز از در میان رفتن آن می گردد .

نصب پوشش پلاستیکی

به جای یک بست پلاستیکی از یک قطعه کوچک درزگیر به کار گیری نمایید . و بدین نکته اعتنا نمایید که بخش اعظم کف‌ها ناهموار و ناصاف میباشند و این داستان سبب جنبش تناول کردن سرویس بهداشتی خارجی میشود و در آتی ایراد به‌وجود می‌آید . با قرار دادن یک سکه تراز زیرین کاسه این ایراد را حل فرمائید . لوله بازکنی جردن

نیز مرحله کردن سرویس بهداشتی خارجی

برای نیز مرحله کردن دستشویی از سکه استعمال فرمایید . یک سکه یا این که تعدادی سکه را در تحت سرویس بهداشتی قرار داده و آن را تهیه نمایید تا به میزان متبوع رسد . این کار از جنبش میل کردن دستشویی خارجی دوری کرده که منجر جابه‌جا شدن دستشویی می گردد .

نصب مخزن سرویس بهداشتی خارجی

خوب تر است مخزن دستشویی خارجی را قبلی از نیز مرحله کردن سرویس بهداشتی نصب نمائید . این کار سبب ساز میگردد تا پیچ‌ها راحت‌تر محکم شوند و کار راحت‌تر صورت بپذیرد . البته ایراد آنجاست که سرویس بهداشتی خارجی سنگین‌تر شده و اثبات کردن آن بر روی رینگ مومی پاره ای سخت‌تر میشود و انجام کار مقداری دشوارتر می شود .

نصب و محکم کردن پیچ و مهره‌ها از ذیل مخرن

به‌این نکته اعتنا فرمایید که نباید مهره‌ها بیش تر از حد ممکن محکم نشوند . بایستی برای محکم کردن پیچ ها از آچار فرانسه استعمال نمائید .

وصل کردن شیلنگ ارتباط‌‌دهنده

برای این کار می بایست یک راز شیلنگ را به فلکه متصل به دیوار و رمز دیگر آن را به مخرن متصل . عمده فلکه‌ها ۱ . ۵ سانتی‌متر و دهانه مخزن‌ها ۲ . ۱ سانتی‌متر می‌باشند و می بایست بدین نکته توجه کرد . پیش از خریدن شیلنگ مسافت در بین مخزن و دیوار را اندازه‌گیری فرمایید .

نصب نشیمن‌گاه سرویس بهداشتی فرنگینصب سرویس بهداشتی خارجی
برای نصب کردن نشیمن‌گاه دستشویی خارجی از پیچ گوشتی به کار گیری فرمائید . نشیمن گاه گونه های متعددی دارااست که بهداشتی ترین مدل نشیمن‌گاه پلاستیکی است .

قرار داردن پوشش پلاستیکی را بر روی پیچ‌ها

پوشش پلاستیکی دستشویی خارجی دارنده چند خصوصیت است که ففقط سرویسکارن از ان اطلاع دارا‌هستند . هنگام پاک کردن کاسه دستشویی خارجی و شستشوی دستشویی این پوشش‌ها را بایستی جدا نمائید و بنابراین نشیمن‌گاه دستشویی خارجی به راحتی از دستشویی خارجی جدا شده و می توانید آن را به راحتی پاک نمایید .

لبریز کردن درز دستشویی خارجی

درزگیری سرویس بهداشتی خارجی قضیه دوچندان مهمی است . این کار براساس آیین‌نامه‌های ساختمانی صورت می گیرد و از جمع‌شدن کثیفی درین نصیب خودداری می نماید . در واقع این برای بهداشتی خیس بودن کار صورت میگیرد . لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه تهران

مفتوح کردن شیر فلکه

گشودن شیر فلکه آخری سطح است در واقع می بایست شیر فلکه آب را گشوده نمائید تا از کار خویش اطمینان پیدا فرمائید و کار را پایان دهید . تمام قسمت‌های سرویس بهداشتی خارجی را بررسی فرمائید تا مشکلی وجود نداشته باشد .

 

دانلود نسخه پی دی اف - Download PDF Version

منابع مفید:
سیفون توالت

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس