شما این‌جا هستید
یدک کش و حمل خودرو 

لوله بازکنی -

یدک کش 26 تن دیزل

مشخصات

سیستم انتقال قدرت : هیدرودینامیک , اتوماتیک , پاورشیفت و دوسرعته
موتور : چهار زمانه آب خنک Yanmar 4TNE98

یدک کش 26تن دیزل با توان 44/3کیلووات ( 59/4 اسب بخار ) با تولید آلودگی کم همراه مصرف سوخت کم ناشی از فرایند ویژه پاشش سوخت و داراي استاندارد عدم آلايندگي Tier3 می‌باشد و همینطور سیستم جرقه ای الکتریکی و پیش گرمکن الکترونیکی و پمپ هواگیری گازوئیل و آبگیر سوخت از ویژگیهای این ید کش هست .
یدک کش 26 بدن دیزل با توان موتور مضاعف قابلیت و امکان کشندگی حداکثر 26 بدن توشه را دارا هست . یدک کش انواع دستگاه‌های بالابر جهت حمل مصالح ساختمانی و آشنایی با انواع جرثقیل

یدک‌کش نو کمپانی سیلوان اسپورت

در دنیای روز جاری که طبیعت‌گردی و سفرهای طولانی برهه زمانی و جابه‌جایی از شهری به شهری دیگر زیاد به هم پیوسته است , حمل وسایل ما یحتاج اعم از دوچرخه که احتمال دارد وزن و حجم متعددی داشته باشند و در صندوق عقب و باربند ماشین جا نشوند , داشتن یک یدک‌کش را حتمی می‌نماید .
یکسری سال گذشته کمپانی SylvanSport , یدک‌کشی را به اسم GO Trailer معرفی کرد که یک کدام از متنوع‌ترین وسایل حمل و نقل تا روز جاری است . این وسیله جوری پباده سازی شده بود تا علاوه بر اینکه کاربردی باشد و وسایل متعددی را بشود با آن حمل کرد , سبک وزن نیز باشد . ولی به حیث این موسسه , این یدک‌کش چندان سبک وزن نیامد , به همین جهت یدک‌کش جدیدی را به اسم GO – Easy پباده سازی کرد که کوچک‌تر و ساده‌تر از پیشین است . با یدک کش نو می‌توان قایق , دوچرخه و چیزهای مضاعف دیگری را حمل کرد . تنها کافی است آن را به موتورسیکلت یا این که خودروی خویش وصل کنیم تا بتوانیم وسایل خویش را به هر کجا که می رویم با خویش ببریم .

یدک‌کش نو این موسسه تنها 125 کیلوگرم وزن دارااست و دارنده صندوق انبار است , اعم از خصوصیات این یدک‌کش می‌توان به کف آلومینیوم و صندوق انبار ضدآب آن اشاره نمود و جوری تشکیل شده تا با اشکال وسایل نقلیه کوچک و بزرگ کار نماید . GO – Easy با بدنه‌ای فولادی ایجاد شده است و میتواند بیشتراز 147 کیلوگرم توشه را که مشتمل بر به عنوان مثال پنج دوچرخه یا این که چهار قایق میشود , حمل نماید . چهار اتصال‌دهنده الکتریکی سیمی و دو کابل ایمنی و چراغ‌های ال ای دی استاندارد از ویژگی‌های این یدک‌کش میباشند .

پسران خبر بخشید : الحاق یک فروند یدک کش نو به ناوگان دریایی بندر شهید رجایی

مدیریت سازمان کارها دریایی سازمان کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از الحاق یدک کش ( رضوان ۱ ( با اقتدار ۲۴۰۰ اسب بخار و توان پهلودهی کشتی های بزرگ اقیانوس پیما به ناوگان دریایی بندر شهید رجایی خبر بخشید .
پسران خبر اعطا کرد : الحاق یک فروند یدک کش تازه به ناوگان دریایی بندر شهید رجایی
( فرهمند پسران ( در مذاکره با خبر نگار واحد داده ها و خبر ها رابطه ها همگانی سازمان کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن اعلام خبر فوق ذکر کرد : با بیش تر شدن این شناور خدماتی , تعداد یدک کش های اصلی ترین بندر تجاری مرز و بوم از ۸ فروند به ۹ فروند ارتقا یافت .

او افزود : این یدک کش بضاعت و توان سرویس ها دهی به همگی کشتی های کانتینری , فله بر و نفتی را دارااست .

مدیریت سازمان کارها دریایی سازمان کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به خصوصیت های یدک کش رضوان ۱ اشاره نمود و اظهار داشت : این یدک کش دارنده پروانه سینه با همه امکانات ناوبری است .

به گفته پسران , این شناور خدماتی به مراد تسریع هرچه بیشتر عملیات پهلودهی و جداسازی کشتی ها , دوری از تاخیر در لنگرگاه , بهبود سرویس ها ارایه شده به مشتریان و افزایش منفعت وری بندر به سرویس گرفته شده‌است . خودرو بر یدک کش خودرو تهران | خودرو بر (خودروبر) نیسان یدک کش | جرثقیل حمل خودرو

مدیریت سازمان کارها دریایی سازمان کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : کمپانی در عملیات متعدد اطفاء آتش شناورهای دریایی و کاوش و نجات در وضعیت اعلام نیاز و اضطرار از سایر خصوصیت های این یدک کش است .

پسران همینطور بیش تر کرد : دو فروند شناور یدک کش دیگر هم تا یک سال آتی به ناوگان دریایی مطرح ترین بندر تجاری جمهوری اسلامی ایران الحاق خواهد شد .

او در پایان یادآور شد : هر ساله بالغ بر ۱۰ هزار رفت وآمد دریایی به بندر شهید رجایی صورت می‌گیرد .

یادآور می شود , هفته ابتدا آبانماه روان همایش مدیران دریایی مملکت هم در جزیره قشم در حالی برگزار شد که ( ابراهیم ایدنی ( مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در آن همایش بر ضرورت گسترش متوازن سرویس ها بخش دریایی در کنار بخش بی آبی تاکید کرده بود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس